Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Zli jezici bi rekli da su ovi displeji za unutrašnju upotrebu, jel? Baš me zanima da li svi tiltuju...

:zalosna:

Edited by ragasto
Link to comment
30 minutes ago, ragasto said:

Baš me zanima da li svi tiltuju...

 

Samo ako ga udariš jako, ali moguće je i da dobiješ bonus kuglicu :fantom:

  

On 2. 1. 2024. at 19:50, Braća Strugacki said:

danas je veliki dan, vozio sam se autobusom, bilo je zanimljivo pomešati se sa običnim narodom

 

U komunizmu svi ćemo se voziti autobusima i bićemo običan narod :s_d:

Link to comment
On 9. 1. 2024. at 7:06, Max Morlock said:

 

U komunizmu svi ćemo se voziti autobusima i bićemo običan narod :s_d:

 

Podseti me Strugacki, kako je jednom otac morao da da auto na neki generalni servis, i uputio se na posao trolom. U isto vreme sestra se zadesila dole u odlasku u shkolu. On nju nije video, onda je ona ushla i sela malo dalje, i gledala ga kako u odelu sa akten tashnom stoji, drzi onu kartu, i gleda okolo da shvati shta da radi sa njom.

  • Haha 1
Link to comment

kad smo kod displeja.kakav je problem da displej iznad šoferšajbne bude fiksan ili trčeći sa nazivom oba terminusa.

  • +1 1
Link to comment

Uh, meni se prošle godine desilo da je prozor u gradskom podrhtavao tokom vožnje. Kako sam izašla na stanicu, začujem iza sebe lomljavu stakla. Okrenem se, a prozorsko staklo palo čim je bus krenuo dalje. Da li iko ljudski proverava u kakvom je stanju taj poruraspali prevoz?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Trenutno sam u 601. I kao da igramo busbol. Dva 601.  se medjusobno obilaze i pri tome neke stanice preskoče :D. A puni si, nije kao da ima 5 putnika...

 

pobedjujemo :)

  • Haha 4
Link to comment

Kad vam dodje neko sa trulog Zapada, posebno iz germanskih zemalja, obavezno ga provozajte GSPom. Taj pogled na njihovim licima od zabave, cudjenja preko ozbiljne zabrinutosti je priceless :D

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Shan Jan said:

Kad vam dodje neko sa trulog Zapada, posebno iz germanskih zemalja, obavezno ga provozajte GSPom. Taj pogled na njihovim licima od zabave, cudjenja preko ozbiljne zabrinutosti je priceless :D

 

Ja sam ovako izgledala pre neki dan u GSBu, tramvaj ne znam ni kako da opishem to iskustvo, srecom josh uvek ne moram da koristim gradski prevoz neshto chesto.

Ali svaki put kad se shokirano okrenem oko sebe ljudi ono face business as usual.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...