Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

danas me u 47ici vozilo devojče ispred nje, duž šofer šajbne bile su poslagane lutkice a za njenu polovinu prednjih vrata zadenute poveće lutke za dobro raspoloženje danas.

  • +1 3
Link to comment

Lutku imam ja koja kaze ne ne ne :)

Vozaci GSP uglavnom imaju set ikona, ne videh za ovu ekipu iz Bangladesa i Pakistana sta praktikuju.

Link to comment

e, imalo je i ovo devojče poslagane sličice svetaca na onom zastoru/suncobranu. nekako nisam mogao da povežem lutke i svece kao delo iste persone.

Link to comment

eto kako je sve u komunikaciji! vec treca vrsta obaveshenja o tasterima za otvaranje vrata u 601/610/611 i josh uvek nije jasno da li je taster da se najavi izlazak pre stanice, da li samo kad stane da se otvore vrata ili oba, i samo treba da se prati koja je linija i da li je onaj vozach koji ustaje da se bije jer akcija niie odgovarajuca. za sad prolazimo :rolf:

  • Haha 5
Link to comment
19 minutes ago, đorđe geprat said:

sve češće se potvrđuje da oni semafori mogu da daju i bezvezna vremena dolaska autobusa.

samafori daju delimichno tachna vremena, jer im se negde ukrshta gps sa zvanichnim redom voznje, ali na bash losh nachin, srecna okolnost je da ce neshto sa spiska zaista i doci, ali ce doci i svashta neshto sto nije na spisku, pa smo negde na istom. sve u svemu, ima noge, lepo izgleda, sija shareno i to mu je neki maksimum fuinkcije :rolleyes:

 

srecna okolnost je shto nisu uveli i glasovno oglashavanje, tachno  da izludimo vec ovako nacheti :lolol:

Edited by gospa buba
  • +1 4
Link to comment

Meni je najjače kad ova nova aplikacija pokazuje da je bus na okretnici i polazi za 10 min. E sad moja stanica je na okretnici i ja ne vidim onda za 9 min stiže bus na okretnicu... Očigledno da u nekim situacijama softver vuče podatke iz postojećeg reda vožnje ne sa terena...

  • +1 2
Link to comment

još jedno luđenje šapića  linak

Quote

Novo zoniranje za gradske prevoznike u Beogradu, zona 1 rezervisana za GSP

Quote

BEOGRAD - Privremeni organ Grada Beograda doneo je na sednici Odluku o izmenama i dopunama Odluke o javnom linijskom prevozu putnika na teritoriji Grada Beograda, kojom se utvrđuju četiri posebne zone gradskog prevoza.

 

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...