Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

35 minutes ago, igoraki said:

garant ćemo isto tako da čitamo brojeve, samo iz aplikacije kad je napišu šapićevi stručnjaci

 

 

Sto posto, a aplikacija će biti tetris u stvari. 

 

 

Toliko sve ne radi i toliko je sve kao projekat petaka na radionici iz preduzetništva i toliko se vidi da su smišljali plan veče pre konferencije i crtali šemu na kutiji cigara da obrće krug postaje simpatično toliko da mi dođe da sama sebi da pišem kazne i pretim pendrekom kad zaboravim da pošaljem sms. 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Sama da čitam brojeve komunalcu :lolol:

 

Ja ne vidim sitno napisano bez naočara, a iste nikada ne nosim sa sobom. Šta ćemo sad?

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Danas je jedan domaći vozač uspeo da 59 skrene u Maričku umesto da nastavi uzbrdo ka Vidikovcu. Primetio je (ili su mu putnici objasnili) da je pogrešio pa se rikvercom uguravao u ulicu pored samačkog hotela da bi se vratio na trasu.

  • Haha 1
Link to comment

samo da vas obavestim da sam u petak postao ponosni vlasnik nove šapićeve penzionerske kartice. uz karticu,u koverti ljubazno pismo gradonačelnika.

 

crko majci. busplus mi je bio dovoljan.

  • +1 2
Link to comment

a uz zadnji račun za infostan dobili smo i letak sa gradonačelnikovom slikom. može da se iseče, taman za novčanik.

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
11 hours ago, igoraki said:

Od danas idem peške na posao, pošto mi je objasnio @napadajda nije u redu da ne plaćam kartu...tako da topic ide na ignore.

 

Jesi li merio temperaturu danas?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...