Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Jebo im pas mater indeed. Na mojoj nema buseva vise.

 

In meantime mozda mozete koristiti Moovit, ne znam odakle oni dovlace podatke o prevozu ali i dalje kao radi.

  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, Frank Pembleton said:


Proveri da li se menjaju pozicije buseva.
Ja sam tako mislio da meni radi ali posle provalim da se busevi ne mrdaju...

 

Aplikacija ćao.

Jutros kad sam išla na posao, šljakalo je sve.

Piše mi drugarica da joj ne radi aplikacija "Ako sretnem Šapića na ulici, proći će gore nego onaj tvoj..."

  • +1 2
Link to comment
On 26. 5. 2023. at 11:04, jms_uk said:


A jesu li smislili sta rade npr. penzioneri?


Sent from my iTelephone using Tapatalk

oni koji još nemaju 65 g kao npr ja i neki  :D do sad su imali mesečnu dopunu na personalizovanu karticu i to sam lepo mogla da platim na svakom kiosku. Sada, 15 g unazad idemo i za to, karta neka nova se kupuje na 4 ili 5 prodajnih mesta u centru grada, staklenac npr. A i penzosi preko 65 moraju da izvade nekakvu legitimaciju pajz sad u opštini... eno redova na ulici već danima ispred opštine Palilula, štapovi , štake i ostala pomagala , ne može unuk da to izvadi babi nego mora baba lično, da se slika . Divotica

Link to comment

Jel ima iko da placa gsp? Nesto ne vidjam komunalnu gamad a ni ljudi se ne tangiraju mnogo kad ulaze.

 

Ja mislim da kontrole sigurno biti nece dok ne uvedu aplikaciju.. a mozda i dok ne skinemo psiha:D

Link to comment

Ja jesam prvih nekoliko dana redovno i onda odustala pošto niko ne plaća i sad mi stoji A90 spremno da se pošalje i živim na granici kao tru Binsr i šibicar.  🇷🇸 

 

Nedostaje žena s validatora i sms usluga da vidiš gde su. :( 

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, ljuttko said:

A i penzosi preko 65 moraju da izvade nekakvu legitimaciju pajz sad u opštini... eno redova na ulici već danima ispred opštine Palilula, štapovi , štake i ostala pomagala , ne može unuk da to izvadi babi nego mora baba lično, da se slika . Divotica

nisam znao za to. mislio sam da je dovoljan fizički izgled (ono kad me u DISu kasirka pogleda i kaže da imam 10% poust) ili, ako su dilemi LK. bilo bi čisto iživljavanje nadamnom kada bi mi pravili problem. naravno, izvadiću tu karticu kada budem u prilici. plaća li se ta divota? imaju li i srednješkolci takvu obavezu? i osnovci, predškolci, bebe? govedo od gradonačelnika. nadam se ne za dugo.

Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

Ja plaćam, stvarno bi bilo sramotno da ne dam 50 dinara za vožnju.

Dok god su razni Šapići, Vesići i takvi likovi na vlasti u BG, stvarno me nije sramota da ne plaćam.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

Jebi ga, to kao kad ITevci neće da plaćaju porez jer je tu lopovska vlast..

A zapravo nije to razlog, već generalno ne žele da plate porez. 

  • +1 2
Link to comment

Ja sam u pretplati na plastičnim karticama za 2.000 rsd ukupno sigurno, tako ih praktično častim pošto sam se neplaćeno vozila za tipa sto-sto pedeset dinara ovih dana. 

 

Ali da, 50 rsd je super cena, samo da se uvede ono što nedostaje: sms//ap  praćenje, neke varijante obaveštenja umesto žene iz validatora :( i veća dostupnost karata koje nisu sms varijanta. 

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

Mislim da bi iz bunta pre trebalo da bojkotuješ prevoz kojim se oni bave.

Al ti je rezon. 

Aj da bojkotujemo život jer nam se oni bave životima. Harakiri odma.

Link to comment
29 minutes ago, Tihajeza said:

Al ti je rezon. 

Aj da bojkotujemo život jer nam se oni bave životima. Harakiri odma.

 

To je bio sarkazam, naravno da nisam ozbiljno mislio, već sam samo hteo da pokažem da mu ne valja logika.

  • +1 1
Link to comment

Da li može karta da se plati prepaid kreditom koji se dobija kao bonus za kupovinu nove SIM kartice ili su ograničili taj bonus samo na pozive i poruke?

 

Konkretno, za 600 RSD se dobija 9000 RSD kredita koji važi 15 dana (u Yettelu). 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...