Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

Sigurno ću štošta da ponovim što drugi rekoše jer ne mogu više da pohvatam gde si sve posejao hipsterske topike, al evo i par mojih sovjeta.Prvo, od sad nigde da nisi 

 

ti [toni] ladno drzis monopol nad ovim topicima... nema konkurencije, evo, sada sve spojili sa ovim.

Link to comment

 

jedino sa ovog spiska sto znam jeste da nemaju tv i dodao bih jos neke stvari, kada se pomene hipster, sta meni uglavnom padne na pamet:

 

... da ga zavalim nogom u dupe, i to ne zato sto ga mrzim, prosto je refleks. Napisao vec, to mi je nepogresivi hipster detektor.

Link to comment

...  ja sam dosao dotle da se pitam da li ti hipsteri uopste postoje, posto kad se uneses u pricu obicno ne ostane ni s od stereotipa hipstera.

 

... e jbg onda ni dizelasi ne postoje, jer ces, ako udjes dublje u pricu doci do coveka koji u svojoj momackoj sobi ispod postera Kajli Minok drzi majicu "povratak otpisanih" i ima sve kasete EKVa tik do baje malog knindze.

 

Naravno da su generalizacije pogresne ali ovo je forum zabavljajmo se jebemmu

Edited by Caligula
Link to comment

Ja se još smejem kad se setim kako je dečko jednom počeo da histeriše da se sklanjamo od nekih vehabija, za koje se ispostavilo da su neki momci studenti hipsteri, plavušani pri tom. Možda tako i vasa, hipsteri prolaze al ko zna šta on vidi.

Link to comment

zabavljajmo se jebemmu

+109

 

 

ono sto je meni zanimljivo kod ovakve mode, odn. stylinga, jeste da nista u principu nije novo, i bas zbog toga sto kombinuju vise stilova oblacenja kao sto su: grunge, hippie, punk, rap, once upon a time in america, rockabilly, itd. izgledaju upadljivo. 

Edited by hoffnung
Link to comment

video sam ovaj video i to nekoliko puta ovde, ali ne razumem u cemu je kvaka? to sto su kao pacifisti, a tuku se? + malo je nezahvalno da se utvrdi da li su ovo stvarno hipsteri, buduci da su sasvim ok obuceni. vise mi deluje kao neko matursko vece gde su se ponapijali i poceli da se "tuku" 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...