Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

Rajka, koliko god da je ovo topik koji dozvoljava pošalice, mislim da nije u redu da tako govoriš o čoveku sa fotografije. Samo zahvaljujući ljudskoj navici (i prefinjenom ukusu, dodao bih) činčile vekovima žive u toplom, dobro hranjene i, na koncu, bivaju humano pogubljene. U suprotnom bi delile sudbinu ostalih glodara, koje domaćini sa pravom buraze vilama ili zatuku lopatom, jer se jedino tako sa štetočinama može izaći na kraj. Pušenje je, pak, odraz njegove sofisticiranosti a takođe i jedno od njegovih osnovnih ljudskih prava. Da ne pričam koliko bi tek miliona ljudi ostalo bez posla i prihoda (u nekim slučajevima i čitave države ili regioni, te bi ih onda svakako bilo opravdano uništiti zbog njihove beskorisnosti) kada bi ovakvi antipušački neofašistički stavovi nadvladali razum. Verujem da ti je jasno da ovde postoji više osnova po kojima je opravdano reportovati tvoj post moderaciji.

Link to comment
Mislio sam da taj hipster fazon i nije puno zastupljen kod nas. Igrom slučaja, iscimao me ortak da odemo do nekog lokala gde smo naleteli na jedno milion hipstera. Ne mogu da opišem to iznenađenje, kao da sam se našao na tuđem FB profilu, ali uživo :lol: Tako da, ako autora zaista zanima sav taj hipsteraj, guglaj "kc grad" pa svrati tamo, blizu je železničke...
i ja sam jednom tako u kc gradu mislila kako je tamo raj za pedere a ono bilo gej zurka vece
smejte se smejte cetnici, kad mene i sermana mlade hipsterke krenu da zasipaju AA size brushalterima, bice vam do smeha <_<
shtrikanim? ushtirkanim?
Link to comment
daj sta das
Ovo u quote-uzasluzuje da se prijavi barem po dva osnova moderaciji <_< tuzan link na oblik represije protiv hipsterluka.Ono sto me cudi kao wanabe sociologa je neverovatan intenzitet hajke na hipstere koji su u sustini tolerantni, bezopasni i sjebani.hipster-trap-20110316-234958.jpg Edited by CowBoy
Link to comment
Rajka, koliko god da je ovo topik koji dozvoljava pošalice, mislim da nije u redu da tako govoriš o čoveku sa fotografije. Samo zahvaljujući ljudskoj navici (i prefinjenom ukusu, dodao bih) činčile vekovima žive u toplom, dobro hranjene i, na koncu, bivaju humano pogubljene. U suprotnom bi delile sudbinu ostalih glodara, koje domaćini sa pravom buraze vilama ili zatuku lopatom, jer se jedino tako sa štetočinama može izaći na kraj. Pušenje je, pak, odraz njegove sofisticiranosti a takođe i jedno od njegovih osnovnih ljudskih prava. Da ne pričam koliko bi tek miliona ljudi ostalo bez posla i prihoda (u nekim slučajevima i čitave države ili regioni, te bi ih onda svakako bilo opravdano uništiti zbog njihove beskorisnosti) kada bi ovakvi antipušački neofašistički stavovi nadvladali razum. Verujem da ti je jasno da ovde postoji više osnova po kojima je opravdano reportovati tvoj post moderaciji.
jeste, u pravi. sada sam razmislila o svojem ponasanju i idem u svoju sobu, da budem u kazni. takodje, prihvaticu svaku odluku pravedne moderacije. mislim da sva ona negativna osecanja, koja sam dozvolila sebi na ovom topiku (koja mozda lice na posalice, ali kriju u sebi bol) zapravo dolaze od toga sto zavidim svakom pravom hipsteru, pogotovo ako ima x,y ili q u imenu; jer i sama zudim za takvim priznanjima.
Link to comment

dijalog iz epizode community:Have you been out allnight with those hipsters?Hipsters?That pack of old people thathang out in the cafeteria.People call them hipsters 'causethey all have hip replacements. :) ...ne pratim temu redovno, pa ako je bilo, izvinjavam se.

Link to comment
Mislis ono kada je svirao Junizn?
haha ,nije, ovo stvarno bilo organizovano okupljanje ali je delovalo neodoljivo spontano...
daj sta das
samo da je AA nudge nudgemonkey%20biz%20bra.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...