Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

hipsteri polako izlaze iz 1 žiže interesovanja. predlažem da ispratimo trendove i bojkotujemo tu pojavu.
Hipsteri postoje kroz svetsku istoriju i nemoguce ih je ignorisati.Pojavni oblici su razliciti, ali hipsterluk je vecan.
Link to comment
E, jel ovaj novinar hipster:
Normalno da jeste. Drzi Mac u krilu, radi, a istovremeno se uklapa u hipsterhitler look. A i postavio je pitanje o Marini, to je isto prilicno hipsterski.
Link to comment

obrijaše brkove dvojica kod mene na poslu <_<. ali onaj treći sa ufrckanim stilizovanim brčićima se još drži.i u irskoj nema onih, onih, kako se beše zovu, a da - hipstera, rekao mi je jedan irac pre neki dan <_<.tamo se samo pije. ovo sad treba na srodnu temu sa kime da se družim, ali može i ovde.

Link to comment
Normalno da jeste. Drzi Mac u krilu, radi, a istovremeno se uklapa u hipsterhitler look. A i postavio je pitanje o Marini, to je isto prilicno hipsterski.
Ja mislim da je presudna njegova brizljivo konstruisana frizura i cinjenica da kuca interviju u real-time-u, iako sve snima kamera - poza je dakle neopisivo hipsterska.Kod mene je hipster-senzor nepogresiv: ako instinktivno zelim da zavalim nekoga nogom u zadnjicu iz sve snage (ali da se razumemo - ne iz netrpeljivosti ili mrznje, vec potpuno spontano), to zasigurno znaci da je ciljani objekat hipster. Edited by CowBoy
Link to comment

Juce sam se nasao u grotlu hipsterizma. Srecom, uspeo sam da se izvucem vrlo brzo. Deprimirani, feminizirani plavusan, setno naslonjene glave na ramenu svoje skoro za glavu vise devojke i namerno geeky obuceni lik s platnenom plavom maramicom s motivom teniskih reketa oko vrata su strcali najvise. Ovalnih cvikera je bilo vise nego sto se u tom trenutku moglo naci na Ebayu.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Mislio sam da taj hipster fazon i nije puno zastupljen kod nas. Igrom slučaja, iscimao me ortak da odemo do nekog lokala gde smo naleteli na jedno milion hipstera. Ne mogu da opišem to iznenađenje, kao da sam se našao na tuđem FB profilu, ali uživo :lol: Tako da, ako autora zaista zanima sav taj hipsteraj, guglaj "kc grad" pa svrati tamo, blizu je železničke...

Link to comment
  • 1 month later...
samo da vam javim da smo Toni i ja osnovali nas prvi hipsterski bend The DzempersToni ce tiho cviliti u jednom cosku obucen samo u dzemper, a ja cu plakati u drugom cosku obucen samo u vunenu kapunase plakanje i cviljenje je poruka, ali i opomena, da smo mnogo tuzni sto je svet tu gde jeste i sto je sve ovako kako je.bicemo jako tuzni na bini i molimo sve devojke da sa recima utehe dodju posle nastupa u tisinu bekstejdzasto se tice tehnickih detalja:nema instrumenata i slicnih gluposti, harmonija i ritmova, drugih clanova benda...nase cviljenje i plakanje ce biti provuceno kroz razne efekte, filtere, reverbe, dilejeve, distorzije...na kraju performansa ce se pojaviti Miralem obucen u kostim godzile i politi nas pandurskim shmrkom.
:Hail: :Hail: :Hail:IMG_4618.jpg... btw tip sa ovog linka:blooooog... je fotograf i face hunter, ima odlicnih reportaza sa naglaskom na hipsterajIMG_4952.jpgIMG_9206.jpg Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...