Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

pre neku noc sam u kafani cuo top listu 5 najvecih beogradskih hipsterki! kako sam bio pijan zapamtio sam samo prvo (jer je dobra riba) i cetvrto mesto (jer je znam lično).

Link to comment
Pfff, nije to-to. Ja kupio takav (doduse, stvarno bio single speed biggrin.gif), ali mu bio sjeban tocak, pa morao da vratim.Sad su in old school trkacki bicikli, ono 3mm profil gume. I ovo Vasudevino pasuje, vidjam medju hipsterima.
....izvinjavam se na digresiji, ali moram da pitam...si ti stvarno kupio, otisao u prodavnicu i platio onolike pare za takav bajs?...koliko ja znam, svaki pravi hipster ima gej ortaka koji se pali na njega i bivsu ribu koja je sada lezbejka, ali su i dalje prijatelji...ne znam kako ces to da izvedes...
Link to comment
....izvinjavam se na digresiji, ali moram da pitam...si ti stvarno kupio, otisao u prodavnicu i platio onolike pare za takav bajs?...koliko ja znam, svaki pravi hipster ima gej ortaka koji se pali na njega i bivsu ribu koja je sada lezbejka, ali su i dalje prijatelji...ne znam kako ces to da izvedes...
75 eura + 15 eura postarine na eBayu. I to sam ga jos preplatio.
Link to comment

Sinoc uslikah jednog fantasticnog predstavnika vrste. Slika je malo losija, jer je napravljena mobilnim i u sumrak, al mislim da se lepo vide nehajno pordvrnuti rukavi sakoa i podvrnute nogavice. Na nogama su nekakve starinske kozne cipele sa snalom. Skrenuo bih vam paznju na njegov pogled, bolom prikovan za kaldrmu, odbija da upije frivolnu razdraganost ljudi oko sebe...IMAG0115.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...