Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

pa ove crne izdaleka izgledaju ko normala cipele. sem zadnjeg dela, on je ko kod klompi.
pa rekoh da izgledaju ok dok ne shvatis od cega su. nije vivijen vestvud veverica.
Link to comment
  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

tacno. zato djon jedne cipele malo isturpijam :D(meni se one bas svidjaju, ali ne bih nosila zatvorene plastikanere)

Edited by morgana
Link to comment

Meni su VW gumenjarke bas lepe, samo sto mislim da bi mi napravile zulj posle 2 koraka. A sto se tice gumenih cizama, one su zakon. Ja u njima provedem pola jeseni/zime, i nosim ih kako uz pocepane farmerke, tako i uz haljine koje spadaju valjda u one za uvece.

Link to comment
A sto se tice gumenih cizama, one su zakon. Ja u njima provedem pola jeseni/zime, i nosim ih kako uz pocepane farmerke, tako i uz haljine koje spadaju valjda u one za uvece.
nemam pojma, aj kad su s nekim dezenom ili nešto, pomoz bože, al ove crne što sad viđam su mi original tigar pirot za ić po štali. bez uvrede naravno! :)
Link to comment

ja viđao neke strane, ne znam sad brend™, nisam znao da ima i tigar. oprostite cenjene forumašice, ja sam možda ljakse za te savremene tendencije.

koje su tigrove?
ja znam ove :lol:cizma-gumene-domace-kratke-.jpg Edited by Gonzo
Link to comment
pa baš zato, onomad™ sam starke kupovao za sasma razumne novce, sad ubijaju, i što kažeš, po svim radnjama isto, najo sniženja. zato i kontam da je povećana hipsterindukovana potražnja razlog.
nije, nego to sto je najk pre godina kupio konvers i od njih napravio visu klasu obuce. kao.
Link to comment
zar ti ne smrde noge u gumenjacima?
Ne, zaista. Nosim ih na niskim temperaturama i na pamucne carape.
nemam pojma, aj kad su s nekim dezenom ili nešto, pomoz bože, al ove crne što sad viđam su mi original tigar pirot za ić po štali. bez uvrede naravno! :)
Ma kakva uvreda. Ja sam navikla da se gumenim cizmama svi podsmevaju :( A mislim da su moje bas te sto lice na tigar. Crne su, visoke skroz do kolena, i jako su lepe -_-edit: Evo vake. Kad su dobre za Kejt, dobre su i meni.hunter-boots-kate-moss-2.jpg Edited by sailorman
Link to comment

kupila ja te gumenjake kod dragane ognjenovic za iljaduipo dindzi. nisu cizme, glume duboke cipele, jako lepe, tigar ih pravio. smrde toliko da ih nosim samo ako pljusti, a negde idem ali necu nigde sedeti, jer ako sednem, cizme su mi pola metra blize nosu, preti mi padanje u nesvest.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...