Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

a jesu li ruzni? ili barem gabori?
pa na prvi pogled izrazito. ali mislim da je to samo zato što se tako preruše... inače su regularno ružni kao i mi.
Link to comment

vlak je definitivno hipstersko prevozno sredstvo, za one koji dolaze u hr. evo me u kupeu punom pothranjenih francuza, sve istetovirano, s brcicima, a jedan sa vunenom kapom (u splitu je 30!) jedva cekam da upozna kako HZ shvaca klimatizaciju :-)

Link to comment
Modni detalj je i lomo ili holga aparat koji si pazario na zemunskom buvljaku, recimo. Što nas dovodi do pdfa fotografija i potrebe da se tamo otvori topik o fotkama kakve hipsteri vole i prave.
Video sam u gradu gospođicu sa onako klasičnim Rolleiflex twin reflex aparatom nehajno zakačenim oko vrata. Imao sam utisak da nije u pitanju funkcionalan aparat nego modni detalj...
Link to comment
Ti su gori neg devizni hipsteri. Spoj etnoa i hipstoa. Pirotski cilim futrola za ajfon.
samo gunđaš... ali ono tvoje šeširče tamo u londonu gde si se ti nalazio, uopšte nije bilo lišeno hipstoa.
Link to comment

nikad od tebe hipster uz ovoliko pogresno postavljenih pitanja. ne pita se kakvu muziku da slusam ili sta da obucem. za hipstera je vazna samo sto je bilo pre. 'to sam ja nosio jos PRE rufusa wainwrighta', 'slusao sam ih PRE, sad su krsina'. nesto ovako:

view1.jpg

Link to comment
nikad od tebe hipster uz ovoliko pogresno postavljenih pitanja. ne pita se kakvu muziku da slusam ili sta da obucem. za hipstera je vazna samo sto je bilo pre. 'to sam ja nosio jos PRE rufusa wainwrighta', 'slusao sam ih PRE, sad su krsina'. nesto ovako:

view1.jpg

o jebemu. pa ne znam sta cu, poslednje izdanje koje postujem je 3. rejdiohed. jel ima neka kategorija retrohipster il slicno?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...