Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

nije, nego to sto je najk pre godina kupio konvers i od njih napravio visu klasu obuce. kao.
wtf?! moram ja kanda češće na ovaj topik, naučih večeras brdo informacija i otkrih da živim negde pred kraj 90tih..
Link to comment
  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

ja viđao neke strane, ne znam sad brend™, nisam znao da ima i tigar. oprostite cenjene forumašice, ja sam možda ljakse za te savremene tendencije.ja znam ove :lol:cizma-gumene-domace-kratke-.jpg
te su za po namjestaju :Dsjecam se kroz maglu nekih cizama na ovom topiku, naci cu vec
Link to comment
wtf?! moram ja kanda češće na ovaj topik, naučih večeras brdo informacija i otkrih da živim negde pred kraj 90tih..
I ja. Nego, da pokrenemo bizmis i otvorimo neku livnicu cipela? Imam ja ta govna od opreme za livenje, ti poradi na dizajnu (iz NS si, a tu je očito leglo hipsterluka), će se useremo od pare.
Link to comment
wtf?! moram ja kanda češće na ovaj topik, naučih večeras brdo informacija i otkrih da živim negde pred kraj 90tih..
nisi primetio kako je robna marka ozivela u zadnjih nekoliko godina? najk sa konversom zapravo kupio trziste jeftinih patika i sportske odece, investiro u da ne kazem ribrendnig, i eto ga na, cene odose uvis, a sirotinji ostale sirotinjske potrebe i, sta ce, kupuju ljudi skupe starke.
Link to comment
I ja. Nego, da pokrenemo bizmis i otvorimo neku livnicu cipela? Imam ja ta govna od opreme za livenje, ti poradi na dizajnu (iz NS si, a tu je očito leglo hipsterluka), će se useremo od pare.
može, ako ne budem inspirisan, uvek mogu da priupitam sugrađana™ milana boya-u za savet.btw, kad smo kod toga, moj deda nosio i one gumene natikače, koje idu na vunene čarape. mogli bi to da poguramo™.ed. ispravio bojino™ ime.evo ih. jebeš mi sve ako ne bi bio hit. imaju taj retro duh, vunene čarape dodaju etno crtu, sve što treba za uspeh.36685.jpg Edited by Gonzo
Link to comment
I ja. Nego, da pokrenemo bizmis i otvorimo neku livnicu cipela? Imam ja ta govna od opreme za livenje, ti poradi na dizajnu (iz NS si, a tu je očito leglo hipsterluka), će se useremo od pare.
Gumenu obucu nose i ne-hipsteri <_<
Link to comment
Gumenu obucu nose i ne-hipsteri <_<
Znam, stočari i radnici u petrohemiji, al njih pokriva onaj Inex ukus, zaštita na radu, jebem li ga.Majstore, ja sam za nature i urban liniju. Nature je to za đeda po bašti i svinjcu, samo sa nekim bojama, pa kopče, pa te čarape ispod od angore. Ovo urban kao one pecaroške čizmopantalone, pa udarimo džepove za mobilni, iPad i sranja. Za izlazak model sa štiklama.
Link to comment
tigar pirot je slicne izvozio u japan.(ne sprdam se)
ja slicne takve kozne htela da kupim u mudziju sto ga japanci drze, ali za zene prave samo do broja 38 :D
Link to comment
Za izlazak model sa štiklama.
ovo je a must, moramo pokriti najtlajf segment tržišta, ako mislimo da se borimo s vivijen. Edited by Gonzo
Link to comment
ja slicne takve kozne htela da kupim u mudziju sto ga japanci drze, ali za zene prave samo do broja 38 :D
kad ih tako hrane da svi imaju iste noge, do broja 38... kome slucajno izraste, seci!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...