Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

pas: koji gazda? ja sam ovde sam.
:lol: ceo ovaj sajt je u tom fazonu ppproba... ne možeš da odlučiš da li je smešnija slika ili replika. odangubih se načisto, al nije za džabe...sad imam neku kakvu takvu predstavu u glavi šta je hipster to jest mogu da zaključim da ih mnogo takvih poznajem, da sam i sama bila to u mladostii setila sam se idealne lekcije za tonija. to je ovaj spot...toni, treba pažljivo da slušaš, muziku i reči i pažljivo da pratiš radnju, kretnje, ponašanje, način... i mislim ponavljaj dok ti ne uđe. znaćeš da si na pravom putu kad ti se otme tihi glas iz grla i kreneš da terciraš na glavnu linijuhttp://www.youtube.com/watch?v=lcqwfFKagH4&feature=related
Link to comment
  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

http://www.latfh.com/inspiracije kol'ko o'š
:lol:evo predloga za bicikl odatle. mada bi bolje izgledalo da uklone ovoga i da je na njemu, na primer, Toni sa lulom u ustima ^_^:ipakovo.jpgimam i umereniju varijantu, ako ovaj bicikl gore uteruje strah u kosti, ali je arhivska od pre 5 godina, te mi nije pri ruci ni prostorno, niti vremenski :D:

nekomijeukraobiciklo.jpg

Link to comment
:lolol: genijalan sajt! ... mada tek sad imam nedoumice. kako li je tek mučenom toniju...evo jednog modela, čini mi se da nije teško izvestitumblr_kx6ku4cPsz1qzzhzdo1_500.jpg
sad je jasnije zasto je najprije nužno usvojiti psa
Link to comment
sad je jasnije zasto je najprije nužno usvojiti psa
covek je slep, zato se i obukao tako. pas je valjda vodic.tek sad video da je ono mein bajs, serman je otpusten, imam novog gurua.
Link to comment
serman je otpusten
auuu kakva greška!... pa on ti je jedan od retkih ovde na forumu koji je mogao da ti otkrije gde izlaze hipsterija sam danas otkrila jedno mesto...
Link to comment
pa reci jebiga. brod, jelda?
ne! mislim možda ali nisam mislila na to...centrala! znaš već de je to...?danas sam videla tamo jednog ko sa ovih slika, pantalone uske, majica na ve skoro do pupka i japanke... i friz na repove. ma pravi...
Link to comment

sedela sam večeras s jednim koji tvrdi da nije, a ima brkove, nekakav dugački skejtbord ne znam kako se kaže na engleskom, ima štitnike i kacigu belu a na one rupe za ventilaciju su nacrtane bubašvabe. sumnjiv mi je. i rekao je da hipsteri izlaze u ka ce grad.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...