Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Kako trce™ svi, sve Milijas do Milijasa. 3 sekunde pimpla u petercu, pojma ovde niko nema. Ali je sjajno za gledati. :D 

Edited by Plajvi
Link to comment

Sovjetska liga je vazda bila kompetitivna, igrao se tu tvrd, takticki fudbal sa malo golova, ali za uspeh u evropi je smetala sezona proleće-leto-jesen (a možda i zavera zapadnoevropskih sudija)

Link to comment

Tadzikistan. :hail: 

Prvi put vidim snimak odande. 

Edit: Zvezda te sezone nakantala Zalgiris za sve pare. 

Edited by Plajvi
Link to comment
16 hours ago, Meazza said:

Evo sta mi je izaslo na yt kao preporuka. Da li se tripujem ako mi se cini da je ovo opasno dobar fudbal?

 

 


Atomski fudbal. Šutevi sa distance™, driblinzi u lice protivniku, a ne ko danas gurni loptu pa u trk, halfovi predaju loptu veznim umesto da oni “izmišljaju toplu vodu” i iznose je nepotrebno preko pola, golmanski degamžman koji traži visokog špica koji je takvom gradjom opasnost kod kornera i prekida. Na oko jednostavniji fudbal.

Link to comment

+1, a i ovo sto kaze Glass Joe, vidi se da je bilo kompetitivno i da se igrala cvrsta odbrana. Iznenadjujuce dinamicno za ono sto sam ocekivao od sovjetske lige.

Link to comment

Ta liga je bila kapiram uvek jaca od nase, svi ovi nasi bivsi spieleri prde da je bila u top 5, a kapiram (nisam bio ziv tada) da je jedva bila u 10. 

Ne znam da li su i oni imali limit do koje godine moraju da igraju u SSSR. 

Edited by Plajvi
Link to comment

meni se cini da su bile slicnog kvaliteta, nekad jaca jedna, nekad druga, moguce da je bas u ovom periodu iz ko je snimak bila jaca sssr liga

 

ali nije to sustina

sustina je da je bila manja razlika medju klubovima, to je ogromna prednost tadasnjeg u odnosu na danasnji fudbal

sad sam bacio pogled na wiki, ligu sssr je u poslednjih 20 godina postojanja osvajalo 11 klubova

i mozda i u tom kljucu treba traziti eventualnu prednost lige sssr u odnosu na prvenstvo sfrj

Link to comment

Odnosno 16 titula tri tima jer je u poslednjih 20 godina Dinamo osvojio isto titula koliko Vojvodina, Sarajevo i Željezničar...

Link to comment
15 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Odnosno 16 titula tri tima jer je u poslednjih 20 godina Dinamo osvojio isto titula koliko Vojvodina, Sarajevo i Željezničar...

Nisam brojao Dinamove, nusam očekivao da imaju samo jednu... :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...