Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Pa dobro, nije Barone dzaba trcao, posluzio je Inzagiju za dribling kao opcija. Ali nije to neki primer jer nije 1 na 1.

Edited by Meazza
Link to comment

related videos, sećam se da je na početku karijere Ronalda Phenomena bila zbrka ko je Ronaldo, Ronaldinjo, Gaučo, ali čudno mi je ako je ovo 1999, znači uveliko je otišao iz Barce u Inter, a i dalje ga zovu Ronaldžinjo

 

 

 

Link to comment

Ronaldo je za njih uvek bio Ronaldinjo, uvek su ga tako zvali dok je igrao:

 

 

 

 

Da bi se napravila razlika Ronaldinja su uvek zvali Ronaldinjo Gaucho (i sad ga tako zovu). 

 

 

Ronaldo Fenomeno se ustalilo kasnije, sad ih obicno tako razlikuju (Ronaldo Fenômeno vs Ronaldinho Gaucho)

Edited by Meazza
Link to comment

Ako me moje nepostojece znanje portugalskog ne vara - Ronaldinho znaci mali Ronaldo. S obzirom da je ovaj poceo da igra dosta rano ima smisla da su ga tako zvali.

Link to comment
2 hours ago, Glass Joe said:

Al je otresao Hamana ko slinu pre prvog gola, samo danas bi to sudili kao faul

 

Ko zna, možda i ne bi sudili. Ono što se zna sigurno je da bi se vraćao i analizirao ovaj faul u raznim fudbalskim emisijama i na društvenim mrežama bar nedelju dana. A recimo ja se ovog detalja uopšte ne sećam, niti da je bilo ko šta komentarisao.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...