Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

48 minutes ago, Meazza said:

Najjaci je pas na 2:50, gledao sam taj ceo mec i bio je spektakularan.

 

Nije imao pravo ovo da im uradi, jednostavno nije imao.

Link to comment

Bog fudbala. Svakakvih sjajnih pasova je bilo na Riazoru. 
 


Jedan od top 5 fubalskih smorova je bio onda kad ih je Murinjo izbacio, posle onog karanja Milana, prosto ocajno. Bio sam siguran da ce uzeti LS te sezone. 

Edited by Plajvi
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam gde ovo da stavim, ubio se Miljan Mrdaković :(

38 godina je imao, dete Radničkog i Partizana, neverovatna karijera, 10 zemalja, 20ak klubova...

 

Link to comment

100073632_3071431226284524_3591427163011

Zaboravio sam jos 2 detalja s te tekme, prvo kako Djimi Traore vadi loptu s gol linije na 0-3, i kako je Krespo dao treci gol, kakva savrsena realizacija, kakav osecaj. Pa Karager koji je sjebao 2 gola zakucava penal sa slomljenim prstom. Penale su masili bukvalno svi likovi za koje sam bio uveren da ce dati. Kakva tekma. 15 godina, kao juce da je bilo. 

Kaka u zivotnoj formi i onaj njegov trip kad uzme loptu na centru i samo krene napred. :smiley_hail:

Link to comment

ides u krc sa ovim skrinshotom :sad: ovo je neki 105ti minut, Liverpul je vec bio na aparatima za disanje, a Sheva u tom trenutku jedan od (ako ne i prvi) najboljih igraca sveta. Jbt kako to nije uslo.

Link to comment
34 minutes ago, goofs said:

ides u krc sa ovim skrinshotom :sad: ovo je neki 105ti minut, Liverpul je vec bio na aparatima za disanje, a Sheva u tom trenutku jedan od (ako ne i prvi) najboljih igraca sveta. Jbt kako to nije uslo.

 

Nestvarna odbrana.

 

Shevi svaka čast, ali najbolji je tad bio Henry pa Ronaldinho. Kako Titi nije dobio nijednu Zlatnu loptu između 2002. i 2006. je čisti zločin protiv fudbala.

Link to comment
44 minutes ago, Plajvi said:

100073632_3071431226284524_3591427163011

Zaboravio sam jos 2 detalja s te tekme, prvo kako Djimi Traore vadi loptu s gol linije na 0-3, i kako je Krespo dao treci gol, kakva savrsena realizacija, kakav osecaj. Pa Karager koji je sjebao 2 gola zakucava penal sa slomljenim prstom. Penale su masili bukvalno svi likovi za koje sam bio uveren da ce dati. Kakva tekma. 15 godina, kao juce da je bilo. 

Kaka u zivotnoj formi i onaj njegov trip kad uzme loptu na centru i samo krene napred. :smiley_hail:

Tačnije, Haman je igrao sa slomljenim prstom i izveo penal, onako skroz nemački. Posle ove duple odbrane Dudeka bilo je jasno da ishod na kraju može da bude samo jedan. Kakin pas za treći gol je bio remek delo, kao i Krespov potez. Jedan od najlepših golova u finalima ikada.

40 minutes ago, goofs said:

ides u krc sa ovim skrinshotom :sad: ovo je neki 105ti minut, Liverpul je vec bio na aparatima za disanje, a Sheva u tom trenutku jedan od (ako ne i prvi) najboljih igraca sveta. Jbt kako to nije uslo.

118. minut tačnije. Takođe jedan od najvećih poteza u finalima ikada. Dudek je posle pričao da mu je trener golmana rekao kao "alo, šta ti je, ovo smo vežbali na treninzima, imao si milion takvih odbrana pre toga" :lol: 

3 minutes ago, ArleKino said:

 

Nestvarna odbrana.

 

Shevi svaka čast, ali najbolji je tad bio Henry pa Ronaldinho. Kako Titi nije dobio nijednu Zlatnu loptu između 2002. i 2006. je čisti zločin protiv fudbala.

Bgm Ševa je tada bio najbolji pravi™ centarfor na svetu čini mi se.

Link to comment

U tom trenutku su vec Drogba i Eto'o bili bolji od njega, godinu dana posle ovog finala je otisao u Celzi i vise nikad nije bio top.

Luis Garsija je strasnu golcinu zavukao Bufonu u 1/4 finalu. A i secamo se kapiram svi one zadnje tekme u grupi i preokreta protiv Rivalda i Princa s Neretve.

Som u 94' minutu revansa promasuje finale, + mislim Bajernova poslednja sezona na Olimpijskom stadionu. 

Polufinale PSV - Milan je bilo za plakati, jebeni Ambrozini. Bili su zreli da prodju kao protiv Deportiva godinu ranije i jbg. Sjajna sezona i sjajno finale. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...