Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

1 hour ago, Бруклинский said:

 

Pa upravo zbog ovoga sam rekao da je za mene on najbolji defanzivac svih vremena, na stranu i fudbalski talenat i trofeji, niko nema taj njegov "clutch".

Ja licno nemam neke preterano omiljene fudbalske klubove van Rusije, tako da ne pisem ovo kao navijac Real Madrida ili spanske reprezentacije.

Uglavnom postoje neki fudbaleri koje mnogo volim i onda uglavnom njih pratim, ranije sam voleo svaki klub za koji je igrao Ronaldinho.

Isto tako sam ogroman hokejaski fan, a upravo me njegov stil defanzive i prljavstine ponekad podseca na ledeni sport.

Crveni kartoni su mi bas gengsta, narocito kad ih on dobije, kao neki drive-by shooting pripadnika crnacke bande.

Obozavam i njegove tetovaze, jebiga slab sam na te stvari, pa sto su ljudi isaraniji, to su mi zanimljiviji i gotivniji.

Super mu je i ona njegova prezgodna zena, tako da je ocigledno podjednako clutch i na terenu i van njega.

Pa tek sada na sve ovo gore dodaj njegov talenat, trofeje, odlucujuce golove i neke kljucne rvacke zahvate.

Na kraju krajeva, da igramo fudbal u kraju i da se biraju ekipe, njega bih uvek prvog izabrao u svoj tim.

Svi se loze na napadace i ofanzivne veziste, a meni Jorge Campos i Sergio Ramos na vrhu cool liste.

 

Mrzim tetovaze, regeton i wannabe gangstere.

Edited by Meazza
Link to comment
4 minutes ago, Meazza said:

 

Mrzim tetovaze, regeton i wannabe gangstere.

 

Tek onda ces se zgroziti kad ti kazem da su mi Pavel Mamaev i Fyodor Smolov ubedljivo najomiljeniji ruski fudbaleri :D

Link to comment

OK, mislio sam da ti podjednako smetaju fanovi tih nekih istetoviranih fudbalera koji trce za loptom u tom nekom gengsta fazonu :)

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

 

On je taj koji je vukao Spaniju ka trofejima? E sad ga bas onako pretera da nema gde dalje. Mnogo veci impact je imalo bar 4-5 igraca od njega u repki, ukljucujuci i Puyola koji je bio mnogo vazniji za repku. Pa i za Barselonu se pokazalo da je bio nezamenljiv. Pujol je osvojio i mnogo vise ligaskih titula od Ramosa. Koje vazne momente ima Ramos za Spaniju?

 

Clutch je bitan kada se radi o kup mecevima i derbijima. Toje neprocenjivo. Medjutim, u ligi ne moze da pokrije nedostatke, tu je bitan kontinuitet. Zato se gledaju obe stvari.

Samo u Realu imaš bar dva štopera koji su bili bolji od njega. Ramos je imao i sreće što je bio deo jedne fantastične generacije i u klubu i u reprezentaciji, pa se zbog toga dešava da ga ljudi ponekad malo precene. Vrhunski igrač ali stavljati ga u isti koš sa najboljim defanzivcima svih vremena je preterivanje. 

Link to comment

Ispada kao da je Ramos sve sam odradio kad je najbitnije, a Ronaldo, Benzema, Bejl, Modric, Marselo, Kros su imali sporedne uloge. :D OK, za Real je imao odlucujucu ulogu u nekoliko najvaznijih epizoda, bio je lider ekipe i nastavlja to da bude, ali u Spaniji su Puyol, Casillas, Xavi, Iniesta, Torres, Villa, Busquets svi imali veci impact od njega. 

Link to comment
1 hour ago, Бруклинский said:

OK, mislio sam da ti podjednako smetaju fanovi tih nekih istetoviranih fudbalera koji trce za loptom u tom nekom gengsta fazonu :)

 

Ne, ali mi jos vise smetaju ljudi koji u govoru koriste "taj neki", "ti neki". :dry:

 

Zezam se (delimicno), chill out. :fantom:

Link to comment

A ono, svaka čast Ramosu, ali mislite li da bi Real uzeo te 3 titule LŠ da je umesto njega tu igrao neki Thiago Silva? Ja mislim da bi, lagano. A da l bi uzeo da je umesto Ronalda bio Nejmar? Mislim da ne bi.

Link to comment

Bi li Barsa uzela LS da su umjesto Cavija i Inijeste igrali Modric i Kros?

 

Ili umjesto Pujola Ramos.

 

Ja mislim da bi. Sah mat! :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment
20 minutes ago, goofs said:

A ono, svaka čast Ramosu, ali mislite li da bi Real uzeo te 3 titule LŠ da je umesto njega tu igrao neki Thiago Silva? Ja mislim da bi, lagano. A da l bi uzeo da je umesto Ronalda bio Nejmar? Mislim da ne bi.

 

Ne samo da ne mozes to da znas, nego i da je tim najmanje promenjen ko zna sta bi bilo, a kamoli da im oduzmes vodju ekipe. 

Link to comment

https://www.bbc.com/sport/football/52815102

 

Kviz, strelci u finalima LŠ. Bukvalno mi išlo kao po loju, do poslednjih par godina, jer mi se 5 poslednjih finala spaja u jednu veliku mučnu utakmicu između Ronalda, Ramosa, Godina i ostalih. Ok, Liverpul je malo osvežio, ali daleko se bolje sećam detalja iz tipa kraja 90tih. 58/61, iako sam ubo strelca trećeg gola za Porto 2004-te!

Link to comment

Jeste, bejzikli u tom skrolanju se izgubi dosta vremena, tako da je realno dozvoliti sebi još par minuta ekstra vremena :)

 

Btw, nisam znao da je Gaicka postao di-džej posle fudbala

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...