Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

U 61 godini preminuo Majkl Robinson, fenomenalni TV fudbalski komentator i bivsi fudbaler Liverpula, M.Sitija, Brajtona i Osasune. Sarmer sa engleskim akcentom nije uspeo da dozivi osvajanje titule Liverpula, svoje velike ljubavi.

''Kad bi Barselona igrala svoju tika-taka igru u Premijer ligi, bez obzira na svu svoju savrsenost, fudbalski stadioni bi se ubrzo ispraznili''

Link to comment
22 minutes ago, Lancia said:

U 61 godini preminuo Majkl Robinson, fenomenalni TV fudbalski komentator i bivsi fudbaler Liverpula, M.Sitija, Brajtona i Osasune. Sarmer sa engleskim akcentom nije uspeo da dozivi osvajanje titule Liverpula, svoje velike ljubavi.

 

Recimo da bi ovo mnogima moglo da piše na nadgrobnom spomeniku. :D 

 

(Hajd' što i nije baš najtačnije - 1990.godine je imao 31 godinu + dvije Lige šampiona u periodu nakon toga. Za svog života je vidio bukvalno sve najveće uspjehe Liverpoola.)

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

 

Recimo da bi ovo mnogima moglo da piše na nadgrobnom spomeniku. :D 

 

(Hajd' što i nije baš najtačnije - 1990.godine je imao 31 godinu + dvije Lige šampiona u periodu nakon toga. Za svog života je vidio bukvalno sve najveće uspjehe Liverpoola.)

Koja si zlica :)

Dobro, to mu je bila zelja, kad mu je otkriven rak, nastavio je da radi na TV-u i vise puta je to napomenuo.

 

Btw, veliki gospodin u svakom smislu, podigao sportsko novinarstvo u Spaniji za nekoliko stepenica.

Link to comment

Jel on mozda prenosio utakmice sa svetskih prvenstava? Kad sam gledao finale 1994 na spanskom na youtube jedan od komentatora je imao engleski akcenat.

Link to comment
16 minutes ago, Meazza said:

Jel on mozda prenosio utakmice sa svetskih prvenstava? Kad sam gledao finale 1994 na spanskom na youtube jedan od komentatora je imao engleski akcenat.

da, za Canal+ , cuveni komentatorski duo sa Karlosom Martinezom

 michael-robinson-carlos-martinez-37688_1

Link to comment
20 hours ago, Lancia said:

da, za Canal+ , cuveni komentatorski duo sa Karlosom Martinezom

 michael-robinson-carlos-martinez-37688_1

 

A jel znas ko je Julio Jimenez? On je takodje radio s njim i ima mnogo dobar kanal na youtube, Mundo Maldini se zove.

Link to comment
3 minutes ago, Meazza said:

 

A jel znas ko je Julio Jimenez? On je takodje radio s njim i ima mnogo dobar kanal na youtube, Mundo Maldini se zove.

Mislis Julio Maldonado? on ima nadimak Maldini. kasnije malo se pridruzio, isto dobar tip i sjajan fudbalski analiticar, sta sve drzi u glavi, prava enciklopedija.

Michael Robinson, Carlos Martínez y Julio Maldonado, durante una...

Btw, za zivota nisam video da je neka osoba toliko iskreno voljena i uvazavana kao Robinson u Spaniji.

Zovu ga 'amante de la vida'.

Link to comment

Njegov akcenat je zastitni znak, sam je govorio da zna perfektno spanski, ali ga ne govori, jer bi u tom slucaju izgubio posao :) i da je uspeo za zivota da vlada sa dva jezika i to oba srazmerno lose.

Link to comment

Ne znam sto sam mislio da se preziva Jimenez. Da, on je to na slici, bas je danas imao objavu o Majklu. E pa preporucujem ti njegov kanal na yt, sad nema fudbala pa nema ni analiza, ali zato pusta snimke iz svoje arhive i komentarise. Mnogo je dobar kanal.

Link to comment
5 minutes ago, Meazza said:

Ne znam sto sam mislio da se preziva Jimenez. Da, on je to na slici, bas je danas imao objavu o Majklu. E pa preporucujem ti njegov kanal na yt, sad nema fudbala pa nema ni analiza, ali zato pusta snimke iz svoje arhive i komentarise. Mnogo je dobar kanal.

Okidoki, gledace se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...