Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Ja sam 265, cini mi.se.

 

Pogodio si onog baju iz 95? To jedini covjek za kog nikad nisam cuo. Ove neke likove iz perioda poslije Antica ne bih pogodio za 20 sati.

 

Highlight mi je da Ilica nema ni u jednom timu 😁

Edited by Timmi
Link to comment

"Zidana su branili Francuzi, a mene su napadali moji zemljaci. Nisam video tu prave Italijane", rekao je Materaci, a onda izjavio u svom stilu.

"Ti isti ljudi su morali da poljube zemlju na koju sam stao. Zbog svega što sam uradio u finalu", poručio je Materaci.

Nekada snažni štoper, koji je pre šest godina završio karijeru, priznaje da je bio pogođen.

"Patriota sam, uvek ću braniti boje Italije. Njihova kritika je ono što me je najviše povredilo nakon ovog Svetskog prvenstva", zaključio je konverzaciju na Instagramu sa jednim poznatim italijanskim kuvarom.

 

 

Materaci :hail:

Link to comment

256

 

Zaboravio sam uglavnom na vedete poput Dejana Lekica, ali mi je na kvarno dodao Nenada Djordjevica, Nenada Kovacevica, mozda i jos neke koje nisam odmah uocio, a kojih se ne bih setio nikad.

Link to comment
9 hours ago, Timmi said:

Ja sam 265, cini mi.se.

 

Pogodio si onog baju iz 95? To jedini covjek za kog nikad nisam cuo. Ove neke likove iz perioda poslije Antica ne bih pogodio za 20 sati.

 

Highlight mi je da Ilica nema ni u jednom timu 😁


 

Spoiler

G. S.? FIFA 98, odande sam lupio, njega i Ristu Vidakovica se secam s igrice, s tim sto je Risto igrao kvalifikacije. :D Nikad nisam gledao coveka (GS) u zivotu. 



Btw, iskocilo mi danas u related, Grcka - Ceska EP 2004, frustrirajuce nesto tada bese.
 


Navijao sam za Cesku oduvek su mi bili omiljeni evropljani, a narocito tad kad nisu bili kese kao danas. Kako su okrenuli 'Olandiju u grupi... I onda jebeni srebrni gol. 

Edited by Plajvi
Link to comment

43/45 domaci, mozda bih se setio da je bilo jos vremena.

Ovo drugo sam pocistio, prelako je jer su sugerisani klubovi, bez toga se bar 10 igraca ne bih setio. 

 

Spoiler

zaboravio Zeleznik i Piskavca


Sporcle je do jaja navlakusa, samo sto nije fora igrati mnogo ovakvih kvizova zaredom jer posle zaboravis i na Zidana i Ronalda kad treba da se nabraja, izgubis kriterijum i koncentraciju. :D

Link to comment

35/45, bruka, krecana...nisam ni pogledao sta oznacavaju kolone,radio nesto uporedo i samo mehanicki poceo da ukucavam Zvezda, Partizan, Radnicki... kad ono racuna se od 92. a ne od 2006. :D

Pristina, Kikinda, Milicionar, Becej...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...