Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Meni kod Modrića najviše smeta,kada se gleda šira slika i poređenje sa Inijestom,Krosom,Pirlom,Ćavijem nedostatak golova i asistencija.

Ovi fudbaleri preuzmu odgovornost i reše utakmicu,iz slobodnjaka,proigravanjima,van 16.Ne mogu da se setim ni jednog Luknog bitnog gola a pozicija mu nije 

zadnji vezni nego odmah iz napadača.

Drago mi je što je osvojio sve ove nagrade,zaslužio je za minuli rad,još bolje sprečio je Xtinu da ponovo pozira za instagram.

Ovi sa Tribina ga već proglasili za najboljeg modernog veznjaka posle Zizua ,razumem ih njihov je ,ali...

 

 

Link to comment
57 minutes ago, Fakundo Sava said:

Meni kod Modrića najviše smeta,kada se gleda šira slika i poređenje sa Inijestom,Krosom,Pirlom,Ćavijem nedostatak golova i asistencija.

 

Zapravo poredjenje s njima stoji, to je manje-vise taj nivo.

Edited by Meazza
Link to comment

Pa ja ih poredim sa njima ,nije on klasa ispod,Koke na primer,ali za razliku od ovih nedostaje mu ofanziva,odlučnost da sam reši meč.

Daje stabilnost na sredini kao niko ali nema taj magic-touch  

Link to comment

 

Dobiše Nemci organizaciju EP 2024.

 

Od deset stadiona za EP, devet je korišćeno na SP 06. Düsseldorf je jedini "novi" stadion. Nemci su izabrali baš velike stadione za EP. Svi su blizu ili će biti preko 50.000. Rusi su na ovom SP imali samo dva stadiona veća od stadiona u Frankfurtu koji bi trebao biti najmanji. Verujem da im je to bio jedan od glavnih aduta.

 

Pet stadiona koji su otpali su oni u Kaiserslauternu, Hannoveru, Nürnbergu, Bremenu i Mönchengladbachu. Prva tri su bili stadioni na SP 06. Baš mi je krivo za Borussia Park, ni ovaj put neće biti na velikom takmičenju.

 

Nadam se da će Italijani da probaju da dobiju organizaciju EP 2028, njihova infrastruktura je u najslabijem stanju od svih top liga.

Link to comment

Дакле, одустаје се од идеје Европског по цијелој Европи, што је добро. Претпостављам да је то због Лиге нација која је заживјела.

Link to comment

 

Ideja je donekle bila dobra, jer će dovesti Euro u neke gradove koji ga verovatno nikada ne bi videli. Ali na duže vreme bi to bila propast. Organizaciju velikog takmičenja mogu da iznesu samo snažne ekonomije i UEFA to jasno pokazuje poslednjih godina za razliku od FIFAe. Očekujem da Englezi ponovo dobiju Euro nakon Nemaca.

 

Nisam ubeđen da Italijani mogu da dobiju sami organizaciju EP. 10 stadiona na odgovarajućem nivou i sa upitnom ekonomijom je preveliki zadatak za njih, pogotovo jer praktično kreću sa 3 stadiona od kojih su dva San Siro i Olimpico.

Link to comment

misilio sam  da je organizacija celog prvenstva postala neisplativa i za velike ekonomije, pod udslovom da se organizuje na tržišnim principima, a ne zarad promocije petro despotija, Katar, Rusija itd. i da će se ubuduće ići na zajedničke organizacije, 2-3 zemlje, ili kao Euro u košarci, svaka grupa u drugoj zemlji. čak i Amerika deli nekoliko utakmica sldećeg WC sa komšijama.. ali Nemci su me s ovim demantovali  :dry:

 

Edited by levi
Link to comment

nemci ne moraju mnogo da ulazu, za razliku od katara i rusije, imaju svu infrastrukturu gotovu. samo ce da zarade. a ameri verovatno dele da bi se lakse progutalo to sto je opet kod njih, bilo je relativno skoro, 94.

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...