Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

1 minute ago, James Marshall said:

U kafanu su vikendom instalirali neku splavarsku muziku koja preplavi pola kraja, a inače ti od klijentele i voznog parka bude prilično muka kad samo prođeš pored 

Poslednji put sam tamo bio (na Topcideru) da popijem kafu sa prijateljicom u kaficu preko puta Instituta za strane jezike negde oko podneva, svi stolovi prazni, parkira se na sred ulice crni BMW i seda za nas sto neki bilmez, normalno bez pitanja, vadi neke novine i pistolj na sto i vice, 'Produzeni espresooo!' kad smo ustali posle pola cuke, dziber pita, 'sta ne svidja vam se drustvo?' :isuse: 

Link to comment
On 11.9.2018. at 17:51, Zico said:

Njima je bas jako dosadno u tim fifama i uefama pa stalno izmisljaju nove gluposti. 

 

takoe, bre! najzad neko pametan da vrati nikad prežaljeni Intertoto Kup. :heart:

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 29.11.2007. at 22:58, Filipenko said:

Dinamo ima Modrića koji pravi razliku, a mi takvog igrača nemamo. Osim toga, svakome se može desiti da 98% tekmi odigra kriminalno (? by Larsson :Hail: ).

 

On 30.11.2007. at 1:56, amare said:

ma on je kombinacija Pixija, Deje Savicevica, Prosineckog i Bobana :lol: Kakav Modric, shta je s vama??? :ajde:

 

On 1.12.2007. at 1:12, Zli Gli said:

Ne,ovde vec 6 strana (+ tzv. "troll" na jos nekoliko tema) traje takmicenje ko ce vise da iskenja pozitivnih stvari o leprsavoj igri Dinama i Luki,svetskom mega-caru,usput naglasavajuci kako bi ista ekipica bez problema izgazila Zvezdu, jer,zaboga,oni su izbacili mocni Ajaks koji je bio par puta sampion Evrope :o Da,i Partizan su torpedovali pre 10 godina... Protiv Verdera i Bazela nisu imali srece,u Norveskoj je bilo hladno a i Silden-something je dobio crveni pa nije moglo bolje (razne Oksere i ostale iz proslih sezona ne treba ni da pominjem),ali sve to nije problem jer ce opusteno zgaziti Ren i Hamburg :lol: .Smarate,braco,najstrasnije. Ako sam ja uspeo bar delimicno toliko da vam uzvratim smaracinu,srce mi je puno.

 

On 1.12.2007. at 21:20, amare said:
Luc said:
Zasto je bitno da li je Luka bolji igrac od onih koje si naveo? Decko jeste odlican igrac i to ne vidi samo neko ko je ostrascen, ili se ne razume u fuZbal.

Odlichan???Ako je takav as kao shto prichate, onda treba da se poredi sa najboljima na svetu ili u najboljem slucaju - generacijski bliskim igrachima. Ovi koje sam naveo su za njega pojam.

 

On 29.12.2007. at 1:44, celeste said:

luka je uefa. solidan igrač i ništa više. malo bolja vrezija 1 stefana babovića. vredi izmedju 5 i 10 meleona. ko da više taj je lood... mada za očekivati je neku strašnu cifru, tj. opako pranje para.

 

On 29.12.2007. at 20:44, Ayatollah said:

živ je Tuđman (Tito, Sloba, Sadam, Kim Il Sung, itd.), umro nije. angry.gif Mnogo je lupao Maminjo po medijima, gađao se desetinama miliona evra, pričao bajke i epove, pa sad treba naći način da se kaže da Modrić nije novi Ronaldinjo, Kaka i Mesi i da niko nije baš tolika budala da plati suludi iznos novca za jednog, u evropskim okvirima, prosečnog prvoligaškog fudbalera. E sad, kako god to da kažeš ispašćeš budala i kreten, pa je bolje da budeš megalomanski manijak koji pati od mesijanskih ideja, nego slepac koji ne zna da proceni tržište u poslu kojim se bavi.

 

:fantom: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...