Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

39 minutes ago, Zli Gli said:

Od svih Srba najgori su Hrvati i Arle koji kaci citate od pre 7 miliona godina. Modric nebitan lik i dalje.

 

Pa pofalijo sam te, i sam si rekao da je svjetski megacar. :P 

Link to comment
 
Aha. Nevjernici sumLJali u Luku, čast apostolima meni, Lucu i Muslinu. :fantom:
Neverovatno. Mislim da je za Luku moglo odmah da se vidi koliko je dobar. Baš onaj vezni koji je na našim prostorima uvek bio cenjen.
Link to comment

На ппп се пљује све eventually, тако да ништа ту није невјероватно. Имао је феноменалну годину, али не бих рекао баш да је најбољи на свијету. Чини ми се да се ФИФА сад пере због ненаграђивања Инијесте и Снајдера. А и мало су се сви заситили Месија и Кристијана.

Link to comment

mene stvarno zanima kako izgleda fudbal u glavi čoveka koji gleda utakmicu i ne  vidi veličinu Luke Modrića. neki trče levo desno u šarenim majicama, ali šta tu ima zanimljivo ako ne razumeš šta se dešava i ne možeš da uživaš u igri najboljih igrača

Link to comment
3 hours ago, Lord Stef said:

Filipenko kao i uvek covek ispred svog vremena. 

 

1 hour ago, ArleKino said:

 

Aha. Nevjernici sumLJali u Luku, čast apostolima meni, Lucu i Muslinu. :fantom:

:mad:

Link to comment

teško je zakerati kad imaš iza sebe godinu u kojoj si prvak evrope i finalista mundijala. proglašen je, sve u istoj godini, za igrača LŠ, svetskog prvenstva i na kraju fifa igrača godine, jedini u istoriji fudbala. ja sam prvi da kaže kako nije ni najboji hrvatski igrač (taj se zove ivan), a kamoli svetski, ali nekad to tako ide, afiniteti su u pitanju, milimetri itd... u svakom slučaju velika stvar za luku, čestitke!

 

iskren da budem, gledao sam sve hrvatske mečeve na mundijalu i video sam najviše rakitića, mandžukića i perišića, modrića pamtim po promašenom penalu u nekim produžecima. ne znam, ne volim takve igrače, but it's just me...

Link to comment
1 hour ago, levi said:

mene stvarno zanima kako izgleda fudbal u glavi čoveka koji gleda utakmicu i ne  vidi veličinu Luke Modrića. neki trče levo desno u šarenim majicama, ali šta tu ima zanimljivo ako ne razumeš šta se dešava i ne možeš da uživaš u igri najboljih igrača

 

Velicina Luke Modrica. :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...