Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

futsaleri inace igrali/igraju trecu-cetvrtu-petu dansku fudbalsku ligu...

 

citam da su futsaleri odigrali 2-2 sa futsal reprezentacijom grenlanda prosle godine...

Edited by 189-
Link to comment
On 3.9.2018. at 0:41, Majo said:

Topciderski derbi:

 

Graficar - BASK 7:0 :heart:

Inače, grafičar je u vlasništvu delija i sluzi kao tim za razigravanje zvezdinih omladinaca. 

 

 

Link to comment

Pre mozda 10tak god je moj brat igrao polu sezonu u Graficaru, trener je bio Kneletov cale (Buca ako se dobro secam), a Kneletov brat desni bek.
Tad sam studirao u Bg i secam se da su se tekme igrale pre podne oko 11 mozda, teren u sumi idealno mesto za treznjenje, plus red Mise Tumbasa, plus Karasija i ostalih bardova.

Sent from my SM-T365 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Hamlet Strašni said:

Inače, grafičar je u vlasništvu delija i sluzi kao tim za razigravanje zvezdinih omladinaca. 

 

 

Pa bre :puke: ima li nesto u Srbiji sto nece...nemam reci, jbt. Bagra.

 

fala za info :sad: srce si mi slomio. 

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Tek da vidiš šta su od kafane napravili :cry:

Verujem ti, necu ni ici da proveravam. Sve su zasrali, ko neka posast, skinuli ime Branko Parac sa osnovne skole, otvorili kafice za lupeze, sjebali vajarsko naselje, unistili Majdan...

Link to comment
Just now, Majo said:

Verujem ti, necu ni ici da proveravam. Sve su zasrali, ko neka posast, skinuli ime Branko Parac sa osnovne skole, otvorili kafice za lupeze, sjebali vajarsko naselje, unistili Majdan...

U kafanu su vikendom instalirali neku splavarsku muziku koja preplavi pola kraja, a inače ti od klijentele i voznog parka bude prilično muka kad samo prođeš pored 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...