Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

41 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Не контам што је проблем свађати се с неким анонимним, немаш материјала за вријеђање или шта? Као није фер да се зовеш GonzoX946, реци лијепо да си Петар Марковић па да ти псујем мајку и сестру, кажем шта би ти радио жени или кћерци, испрозивам те за посао који радиш и мали број ципела итд.

što bi gubio vreme u životu na deklarisanu pičkicu a uz to verovatno i budalu?

 

a možda je samo bot, u stvari i jeste bot, al ne za sendvič već zarad lečenja kompleksa

 

 

Link to comment

Kako bi inače skupili toliko folovera... idealno je za samopromociju.

Ivanović ima skoro 700k, a za one fore je realno i 7k mnogo. Dobro, tamo valjda ni ne pokušava toliko da bude duhovit, pobrao je neke simpatije zbog političkih stavova. 

Edited by mraki
Link to comment
6 minutes ago, mraki said:

Kako bi inače skupili toliko folovera... idealno je za samopromociju.

znam, sprdam se sa njihovim stvarnim ciljevima koje licemerno predstavljaju kao ličnu hrabrost.

 

6 minutes ago, mraki said:

Dobro, tamo valjda ni ne pokušava toliko da bude duhovit, pobrao je neke simpatije zbog političkih stavova. 

meni je njegov humor uvek bio lejm, to ne mogu da gledam.

u delu intervjua, međutim, nije loš, i verujem da sam za sve ove godine njegove emisije pogledala na YT bar nekih 20-ak intervjua sa osobama koje su me zanimale.

Link to comment

jedna od vecih gluposti sto sam procitao da moras imati puno ime i prezime ako zelis sa nekim da se raspravljas na twitteru.

 

kakvih sve bolida ima u svetu jos mi treba neki da mi se nakaci u rl jer se ne slazem sa njim. a twitter uopste ne koristim inace, ovo pricam uopsteno jer u sustini nema razlike izmedju twittera, foruma, reddita i slicnih sranja.

Link to comment

@pt 2.0 astrog su mesecima proganjali da se autuje, svi, od krla do onog šefa botova frizera mario ili nešto slično,

izmišljali joj identitete koje su javno šerovali preko bot naloga, na kraju su joj nakačili celu levijatan-vacić

ekipu na nalog, sa izbačenom rl adresom (ne znam da li je prava, ali nije ni bitno), istovremeno je 

ignorisana od cele ekipe javnih ličnosti čija bi podrška mogla značiti i zaštitu (nisu hteli da se mešaju u brlog),

pa je odlučila da se povuče. 

Link to comment
8 minutes ago, 189- said:

jedna od vecih gluposti sto sam procitao da moras imati puno ime i prezime ako zelis sa nekim da se raspravljas na twitteru.

 

kakvih sve bolida ima u svetu jos mi treba neki da mi se nakaci u rl jer se ne slazem sa njim. a twitter uopste ne koristim inace, ovo pricam uopsteno jer u sustini nema razlike izmedju twittera, foruma, reddita i slicnih sranja.

+1

Link to comment

i ne mora niko od javnih ličnosti da se upušta u bilo kakvu polemiku na tviteru sa anonimusima, 

ali im prija da im se gomila ljudi ulizuje, prija im podrška krda, i onda su šokirani kad 

se nekom baš ne svide ili kad se neki anonimus usudi da im uputi bilo kakvu kritiku

pa i najdobronamerniju. 

ja sam godinu dana bila imenom i prezimenom, a onda mi se nakačila fajgelj ekipa, prenosili su moje

tvitove po njihovim faš portalima, pa sam se odlučila za anonimnost, ne što se plašim fajgelja,

već što mi ne treba da mi na vrata zakuca neko od njegovih svedoka, kasnije su levijatanci

krenuli da proganjaju ljude. 

Link to comment
15 minutes ago, svashtabezneshto said:

@pt 2.0 astrog su mesecima proganjali da se autuje, svi, od krla do onog šefa botova frizera mario ili nešto slično,

izmišljali joj identitete koje su javno šerovali preko bot naloga, na kraju su joj nakačili celu levijatan-vacić

ekipu na nalog, sa izbačenom rl adresom (ne znam da li je prava, ali nije ni bitno), istovremeno je 

ignorisana od cele ekipe javnih ličnosti čija bi podrška mogla značiti i zaštitu (nisu hteli da se mešaju u brlog),

pa je odlučila da se povuče. 

Hvala ti za info.

Grozno. 
Meni je ceo SNS bot tim blokiran, Duboko Krlo takođe... a bilo je i perioda kad nisam bila u stanju da pratim tw...

A za naše javne tzv ličnosti me ne čudi... 

 

 

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

što bi gubio vreme u životu na deklarisanu pičkicu a uz to verovatno i budalu?

 

a možda je samo bot, u stvari i jeste bot, al ne za sendvič već zarad lečenja kompleksa

 

 

 

Па не, ево и ја сам под анонимним налогом на твитеру, и потпуно другим налогом овдје, нити ботујем нити лијечим комплексе. Чисто да ме неко не би прогањао по интернету као кад су ми пријетили ломљењем ногу јер сам на фејзбуку под својим именом и презименом бранио лезбејке.

Link to comment
14 hours ago, Nesh said:

 

U cemu je razlika? Zasto bi anonimnost na tviteru bila kukavicluk, a anonimnost na forumu nesto drugo?

 

Zato sto je tviter nastao kao pllatforma za prenosenje informacija stvarnih licnosti.

 

Mesavina Obame i 1 Trampa sa Milunkom Lednjakovic nema mnogo smisla.

 

I otuda jos  rasprostranjenije postojanje trolovoa, mobinga, propagande i sl. na toj platformi.

Link to comment
9 hours ago, Frank Pembleton said:

Ali zašto ovde imaš nik, a ne ime i prezime?




... Shiit has hit the fan...
 

 

Zato sto je forum kao platforma nastao na anonimnosti, a ne kao platforma prenosenja informacija kao tviter.

 

Forum niko ne citira, sa Tviterom imas i emisije posvecene istom.

Link to comment
19 hours ago, radisa said:

Anonimnosr štiti od random idiota kojima svašta može da padne na pamet... Malo li je?

 

Hint: sećate se Teofila i štangle u glavu?

 

 

 

Kao i obrnuto, anonimnost ti dopusta da budes random idiot.

Link to comment
4 minutes ago, Budja said:

 

Kao i obrnuto, anonimnost ti dopusta da budes random idiot.

 

vece Ivan je, eto, pod punim imenom i prezimenom, em kao jedna medijska ličnost ispao totalni idiot, pa eto.

jebe on majke svima. kultura!

mrš bre govedo ocvalo (njemu kažem, ne tebi)

Edited by ordi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...