Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

 
Ivanović kod Vučinićke. Neka mi neko izvadi jedno slovo sa kojim se ne slaže... Bukvalno, jednu rečenicu. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A onda majke očevi i nabijanje na onu stvar, bilo ko ko se ne slaže sa njim...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

A onda majke očevi i nabijanje na onu stvar, bilo ko ko se ne slaže sa njim...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Ne želim da ga pravdam za to, daleko bilo.

Ali generalno, na pravoj je strani i aktivan je dosta protiv režima i svega lošeg. Svi pravimo sranja i prsnjavamo, samo što je on javna ličnost, pa to seže daleko više i dalje nego kada se to desi bilo kome od nas.
 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Neka mi neko izvadi jedno slovo sa kojim se ne slaže... Bukvalno, jednu rečenicu. 

Deo gde on izjavi o sebi kako je zaradio ozbiljne pare u životu jer je bio predodređen da radi velike stvari,

za razliku od SNS-ovaca koji su stekli veliku lovu, a to nisu (predodređeni).

 

 

I nije sve bukvalno... Mnogo toga se vidi na osnovu načina na koji je reagovao na anonimne ljude na tw.

Setio se 2018. da postane slobodan čovek... Milane, izvini ali naivan si.

Ivanović ima deo sebe koji je okej, imao je nekoliko poteza koji su bili okej, ali daleko od toga da je on bilo kakva moralna gromada ili heroj. A posebno nije neko koji ima prava da morališe anonimnim ljudima o tome šta da rade ili šta je hrabrost.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment
 
Ne želim da ga pravdam za to, daleko bilo.

Ali generalno, na pravoj je strani i aktivan je dosta protiv režima i svega lošeg. Svi pravimo sranja i prsnjavamo, samo što je on javna ličnost, pa to seže daleko više i dalje nego kada se to desi bilo kome od nas.
 
Svako sa mrvom mozga, će biti na pravoj strani...
A inače, vrlo je on "proračunat" u svemu, ne radi njega "emocija" koliko pokušava da se predstavi...
Al ok to mu je posao, tako se radi...
I zato ga treba polivati za te "izjave"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment



Deo gde on izjavi o sebi kako je zaradio ozbiljne pare u životu jer je bio predodređen da radi velike stvari,
za razliku od SNS-ovaca koji su stekli veliku lovu, a to nisu (predodređeni).
 


On nema para. Viđam ga svaki dan na Lekinom brdu, šeta kera ispred stana koji iznajmljuje.

Čovek je def. u fazi poricanja.

Svaka čast što se nije podao žvalavom(a mogao je), ali mu želim da realnije sagleda svoje koordinate, biće ovo duga borba.

Sent from fav toy

Link to comment

Bravo @pt 2.0.Politička opredeljenost govori ustvari vrlo malo o osobi.

 

Znam dosta ljudi koji su na "našoj" strani,ali su neopevana govna.Ivanović nije baš takav,ali svakako ne mnogo pozitivan lik.

Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

Deo gde on izjavi o sebi kako je zaradio ozbiljne pare u životu jer je bio predodređen da radi velike stvari,

za razliku od SNS-ovaca koji su stekli veliku lovu, a to nisu (predodređeni).

 

 

I nije sve bukvalno... Mnogo toga se vidi na osnovu načina na koji je reagovao na anonimne ljude na tw.

Setio se 2018. da postane slobodan čovek... Milane, izvini ali naivan si.

Ivanović ima deo sebe koji je okej, imao je nekoliko poteza koji su bili okej, ali daleko od toga da je on bilo kakva moralna gromada ili heroj. A posebno nije neko koji ima prava da morališe anonimnim ljudima o tome šta da rade ili šta je hrabrost.

 

 

to je to

 

 

Link to comment

Niko ni ne tvrdi da je Ivanovic moralna gromada. A da li ima pravo da se "obracunava" sa anonimnim tviterasima koji svako malo gledaju da ga potkace, pa ima. On bira nacin kako ce to raditi, kad mu pukne film onda pretera kao sada i odvali gluposti, ali nista sto bi zasluzivalo da se ovoliko prica o njemu.

 

U svakom slucaju za Ivanovica pored losih mogu da nadjem i pozitivne (i hrabre) stvari. Za tviter anonimuse koji glume neku moralnu policiju ne mogu. A smesno mi je kako sebe dozivljavaju kao neke velike borce za prave vrednosti i kao ovaj keyser soze eto uspevaju da raskrinkaju tipove poput Ivanovica ili Sergeja.

 

Ovaj komentar me posebno nasmejao: "Tebi dugujemo posebnu zahvalnost za doprinos tome što je portabl minimax pokazao svoj smrdljivi trag čime si demistifikovao njegov nakaradni karakter. Svaka čast Keyser!!!"

 

Eh da nam je vise Keysera..

Link to comment





On nema para. Viđam ga svaki dan na Lekinom brdu, šeta kera ispred stana koji iznajmljuje.

Čovek je def. u fazi poricanja.

Svaka čast što se nije podao žvalavom(a mogao je), ali mu želim da realnije sagleda svoje koordinate, biće ovo duga borba.

Sent from fav toy

S obzirom da smo u srbiji, "nema para" treba preformulisati u "nema para koliko bi želeo da izgleda da ima"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Meni su veći heroji bili oni koji su ostali uz njega kada je otišao sa Prve, famozni Bane, Dinča i ostali stendaperi, Anči Štajdohar ... Rizikovali su svoje karijere, statuse ... Njemu je u načelu finansijski bilo lakše da istera taj period bez angažmana, jer je pre toga bio bolje plaćen od svih njih zajedno ...

Link to comment

Pa oni su u istom paketu i dobijali su na prvoj navodno 15k evra (po emisiji mislim) ali je novi gazda ponudio 7.5 pa su se dogovorili sa Novom za 10 tako da nije Ivan bas bez prihoda ima tu i neka kuca u rovinju i kafic i razvod i stan u belvilu jebemliga valjda ne trosi sve u kladzi a i sto moram ja biti glavna tracara :D

 

 

Link to comment
22 minutes ago, msv said:

Eno, sve crkava od gladi u svom restoranu kod Hrama.

 

Pa zar nema on neki restoran negde kog rudarskog ? Zajedno sa  Kilibardom navodno ?

Ili sam nešto pobrkala :D

Edited by dùda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...