Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

12 hours ago, svashtabezneshto said:

astrog je bio jedan od boljih tviter profila, sjajni dokument vučićevog vremena, sa vrlo malo komentara,

i nimalo želje za zasmejavanjem ili bilo kakvom formom nasilnog humora.  no oterana je, pa je tviter sad prodisao.

meni je ona (ona?) bila super, dokumentarac SNS vremena i botovštine kao takav.

retko je davala komentare, a i tada su bili pristojni i utišani.

ne znam ko je bila, niti mi je jasno šta se dogodilo pa da ode.

ako imaš neke info - molim te prosledi.

Link to comment

U Srbiji gde se na Tviteru mesecima vodila kampanja da se AstroG autuje i to od Savetnika22 lično i ostatka SNS kerbera, u Srbiji gde taj SNS vrši sve vrste dozvoljenih i nedozvoljenih pritisaka na svakog ko glasno govori protiv vlasti naravno da je prirodno da ljudi imaju potrebu da budu anonimni na Tviteru.

Link to comment
6 minutes ago, pt 2.0 said:

pustite kumsa, tw seleba. :fantom:

 

 

kontraš! glasao je za tim Ivanović, trenutno stanje na semaforu:

tim Ivanović 3%

tim Kesić 97%

na uzorku od 36 glasova

Link to comment
8 minutes ago, salerokada said:

U Srbiji gde se na Tviteru mesecima vodila kampanja da se AstroG autuje i to od Savetnika22 lično i ostatka SNS kerbera, 

to objašnjava što nemam pojma.

govnar mi je na bloku odavno.

i užasno me je iritiralo što ga ljudi kvotuju i svađaju se sa njim.

tako zarađuje, a treba ga ostaviti bez posla.

 

inače si u pravu za ceo post.

ako neko nekom preti a anoniman je, lako je da policija nađe ko je i odakle piše.

a za sve ostalo - anonimnost je majka.

Link to comment

Upravo. Rekoh već, ime i prezime na društvenim mrežama ima smisla samo ako želiš da te povežu sa rl likom i delom, kao na Fejsbuku zbog prijatelja i porodice, ili na Linkedinu radi karijere. U ostalim slučajevima je nepotrebno ako nisi neka vrsta javne ličnosti i nemaš koristi od toga.

Baš ta anonimnost je ono što čini Tviter kao i forum zanimljivim, teško je komentarisati svakodnevne pojave i dogadjaje ako moraš stajati iza toga likom i delom, meriti svaku reč.

Edited by mraki
Link to comment

Не контам што је проблем свађати се с неким анонимним, немаш материјала за вријеђање или шта? Као није фер да се зовеш GonzoX946, реци лијепо да си Петар Марковић па да ти псујем мајку и сестру, кажем шта би ти радио жени или кћерци, испрозивам те за посао који радиш и мали број ципела итд.

Link to comment
6 minutes ago, mraki said:

ako nisi neka vrsta javne ličnosti

pritom za mnoge javne (političke) ličnosti druge osobe - a ne oni lično - pišu na njihovom tw profilu... 

 

Link to comment
30 minutes ago, ordi said:

 

kontraš! glasao je za tim Ivanović, trenutno stanje na semaforu:

tim Ivanović 3%

tim Kesić 97%

na uzorku od 36 glasova

nisam glasovao

:dry:

 

 

 

najbolji metod za tw boravak ima srđan dragojević, blok i mrš u tri pm

 

Link to comment

Anonimnost je samo kad ti izlazi komentar bez ikakvog obelezja. Jer se rasprave na kraju svedu na "lik i delo". Sta je rekao anonimus juce, pre mesec ili godinu dana. Uz obavezno pogadjanje sta je anonimus u stvarnom zivotu. 

Ime i prezime, pa da ti znamo majku

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...