Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Pošalješ zahtev, obrazloziš zašto bi ti trebalo verifikovati nalog, odnosno ko si i šta si, pa onda na neki način dokažeš da si to zaista ti. Mislim da postoje i neke agencije koje mogu olakšati proceduru.

Ali osim ako nisi neki bitan faktor, influenser i slično, neko ko razvija brend pod svojim imenom, ne vidim čemu izlazak iz anonismnosti.

Mislim, nije to Linkedin. Ako npr kažeš gde radiš, mnogi tvoje stavove poistovete sa stavom kompanije, a kompanijama se to naravno ne svidja pa možeš imati problem.

Edited by mraki
Link to comment
6 hours ago, Budja said:

Ja se slazem sa Ivanovicem oko anonimnih profila na Tviteru.

 

Tviter je zlo, a razni Zapadi, kayser sose, AstroG i ostali "duhoviti" ga samo cine jos gorim.

 

Tviter nije forum, te anonimnost na istome smatram za kukavicluk.

 

U cemu je razlika? Zasto bi anonimnost na tviteru bila kukavicluk, a anonimnost na forumu nesto drugo?

Link to comment

slažem se sa buđom glede anonimnosti na tw

 

valjda treba da se stoji i imenom i prezimenom iza izgovorenih reči. kao u rl, čak i temeljnije i postojanije nego na javi

Link to comment
slažem se sa buđom glede anonimnosti na tw
 
valjda treba da se stoji i imenom i prezimenom iza izgovorenih reči. kao u rl, čak i temeljnije i postojanije nego na javi
Ali zašto ovde imaš nik, a ne ime i prezime?




... Shiit has hit the fan...

Link to comment

stajati iza svojih reči kao što se stoji iza svojih dela, valjda tako rade odrasli ljudi

 

sa budalama se ne ulazi u konverzaciju ikakvu, sve isto kao u rl. onome kome se najebeš milosne majke budi spreman da to uradiš i u rl po cenu štangle

 

vrlo jednostavno

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

slažem se sa buđom glede anonimnosti na tw

 

valjda treba da se stoji i imenom i prezimenom iza izgovorenih reči. kao u rl, čak i temeljnije i postojanije nego na javi

 

Ja sad isao u opstinu da menjam krsteno ime u Kaligula Kaubojevic, salteruse me zaljubljeno gledale

Link to comment

Da je na Tviteru predvidjeno da se bude pod imenom i prezimenom, u profilu bi postojala (obavezna) polja za ime i prezime,  a ne samo "Name" polje u koje mozes da upises sta hoces. Bar bi naziv tog polja bio "Full name" ili "First and last name" ili kako god. Takodje bi se dodavali "prijatelji" (iz rl) a ne "pratili" profili.

 

Sve u svemu mlatite zajedno sa Ivanovicem koji ne razume razliku izmedju pojedinih drustvenih mreza.

 

Link to comment

Jedina fora je sto nik treba da razgovara sa nikom, a ime i prezime sa imenom i prezimenom. E sad, sto Ivan Ivanovic prica sa anonimusom je njegov problem. Vecina mu pod svojim imenom ne bi nista rekla na tw, a uzivo bi mu se ulizivali. 

Lik je odvratan, da naglasim, ali on na tw ima svoju (odvratnu) karijeru, a anonimusi svoje postove. 

Link to comment
stajati iza svojih reči kao što se stoji iza svojih dela, valjda tako rade odrasli ljudi
 
sa budalama se ne ulazi u konverzaciju ikakvu, sve isto kao u rl. onome kome se najebeš milosne majke budi spreman da to uradiš i u rl po cenu štangle
 
vrlo jednostavno
Pa mešaš stvari...
Kakve veze ima nik/ime i prezime sa tim da li "stojiš iza svojih reči"?
Možeš da lupetaš i da budeš govno i sa nikom i sa LK...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa mešaš stvari...
Kakve veze ima nik/ime i prezime sa tim da li "stojiš iza svojih reči"?
Možeš da lupetaš i da budeš govno i sa nikom i sa LK...

igzektli.

 

pustite kumsa, tw seleba. :fantom:

 

na tw sam ista ko i ovde ista ko i u RL (samo što mi u RL pitoma pojava donekle ublažava divlji karakter :sleep:).

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...