Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Ja se slazem sa Ivanovicem oko anonimnih profila na Tviteru.

 

Tviter je zlo, a razni Zapadi, kayser sose, AstroG i ostali "duhoviti" ga samo cine jos gorim.

 

Tviter nije forum, te anonimnost na istome smatram za kukavicluk.

Link to comment

Pa nije to Fejsbuk gde se povezuješ sa familijom i društvom iz osnovne škole.

Pratiš profile koji ti odgovaraju po nekom kriterijumu, i to je to.

Ne znam zašto nekom toliko smeta anonimnost, to pitanje mahom potežu neke poznate i polupoznate osobe.

Ako neko već predje granicu, svakako ima mehanizama da se profil, pa i sama osoba koja stoji iza njega prijavi, tu ime ne bi mnogo promenilo.

Edited by mraki
Link to comment
36 minutes ago, Budja said:

Ja se slazem sa Ivanovicem oko anonimnih profila na Tviteru.

 

Tviter je zlo, a razni Zapadi, kayser sose, AstroG i ostali "duhoviti" ga samo cine jos gorim.

 

Tviter nije forum, te anonimnost na istome smatram za kukavicluk.

astrog je bio jedan od boljih tviter profila, sjajni dokument vučićevog vremena, sa vrlo malo komentara,

i nimalo želje za zasmejavanjem ili bilo kakvom formom nasilnog humora.  no oterana je, pa je tviter sad prodisao.

 

 

Link to comment
Just now, svashtabezneshto said:

astrog je bio jedan od boljih tviter profila, sjajni dokument vučićevog vremena, sa vrlo malo komentara,

i nimalo želje za zasmejavanjem ili bilo kakvom formom nasilnog humora.  no oterana je, pa je tviter sad prodisao.

 

 

Šta se desilo sa njom, samo vidim da nije aktivna?

Link to comment
Just now, svashtabezneshto said:

astrog je bio jedan od boljih tviter profila, sjajni dokument vučićevog vremena, sa vrlo malo komentara,

i nimalo želje za zasmejavanjem ili bilo kakvom formom nasilnog humora.  no oterana je, pa je tviter sad prodisao.

 

 

 

Namerno sam stavio i taj profi durgacijeg karaktera, no i taj profi je anoniman. Ne vidim razlog zasto.

Link to comment

verovatno ne vidiš ni ko ju je ili šta oteralo?

 

tviter je platforma koja ne zahteva autorizaciju, može se reći i da favorizuje anonimnost,

lako je ivanu ivanoviću da ne bude anoniman, ako krene hajka na njega, imaće ko da ga zaštiti,

nas anonimne, javnosti nebitne, neće imati ko, i to se, kad je u pitanju astrog pokazalo kao tačno.

 

Link to comment
1 minute ago, svashtabezneshto said:

verovatno ne vidiš ni ko ju je ili šta oteralo?

 

tviter je platforma koja ne zahteva autorizaciju, može se reći i da favorizuje anonimnost,

lako je ivanu ivanoviću da ne bude anoniman, ako krene hajka na njega, imaće ko da ga zaštiti,

nas anonimne, javnosti nebitne, neće imati ko, i to se, kad je u pitanju astrog pokazalo kao tačno.

 

 

Cekaj, ides anonimno na tviter da se "zastitis" a onda te "anonimnost" u stvari ne stiti?

Nesto ne fercera.

 

Ne, anonimni tviter nalozi, ma kakav im sadrzaj bio, nisu nikakvi heroji.

Link to comment
 
Cekaj, ides anonimno na tviter da se "zastitis" a onda te "anonimnost" u stvari ne stiti?
Nesto ne fercera.
 
Ne, anonimni tviter nalozi, ma kakav im sadrzaj bio, nisu nikakvi heroji.
Ne bre, anonimnost te štiti, jer nisi javna ličnost iza koje će javnost da zalegne.
Ako sam dobro razumeo...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...