Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Na BN-u emisija sa Dejanom Stankovićem kao gostom. Imam dojam da bi Stanković više volio da mu Vinnie Jones testira čvrstinu jaja nego da sjedi kod Ivanovića.

Link to comment

Dejan je 1 veličina koju ni ova ameba ne može da umanji! Transferi silni kad mu je magarac pokazivao Čedine i Krkobabićeve slike uz neke prateće fore, a ovaj slegao ramenima u stilu "ne znam ko su ljudi".Nije pominjao Čelzi. MIslim da ovima treba bar deset dana da smisle one fore.

Edited by McCabe
Link to comment
jel suocena celsi?
Nije pominjao Čelzi. MIslim da ovima treba bar deset dana da smisle one fore.
Eh, da je Ivanović znao da je Stanković dvaput dobio Chelsea sa Interom pretprošle sezone...Doduše, suočio je Crnogorce i pedere jednim udarcem u rubrici "Rebus" (slika: dva Crnogorca se ljube, a odgovor je: "Nedozvoljena pozicija" :isuse:) pa pratite facebook-accounte Bore Vučinića i Predraga Aždejkovića.
Transferi silni kad mu je magarac pokazivao Čedine i Krkobabićeve slike uz neke prateće fore, a ovaj slegao ramenima u stilu "ne znam ko su ljudi".
+1000 Stanković bi mu vjerovatno u onom momentu dao sve dresove koje je dobio u karijeri samo da ga pusti kući. Edited by ArleKino
Link to comment
wtf?!:huh:
To je otprilike i Stanković htio reći. Dva muškarca sa crnogorskim kapama (ako ja nisam šta pogrešno vidio) se ljube = nedozvoljena pozicija (drugo ime za ofsajd). Edited by ArleKino
Link to comment

Dejan nije ni klinac kao Novak, niti je mali provincijalac kao Savo, da bi se cerio na svaku glupost koju Ivanovic izvali. Ne koristi postapalice na potezu 'pa dobro - znachiii', ima vaspitanje da saslusa, i samopouzdanje da odjebe preforsiranu tv zvezdu i postavi ga na mesto koje mu pripada. Hail Deki.Sa druge strane, vidi se da patašonac voli fudbal i da ga prati. Odlican insert sa Juve treninga za simuliranje je jako dobro iskoristio za nekoliko insajd info(recimo o Valteru Samjuelu, Materaciju, upoznavanuu sa Maurinjom i narocito o postovanju za Zanetija), stvari koje se inace redje mogu cuti u klasicnim intervjuima za sportske redakcije.

Link to comment
Ivanović je, kako se navodi, i mnogo puta do tada izjavio da mrzi Hrvate, te svojim stavovima podsticao međunacionalnu mržnju.
znam da praktikuje džiberski humor, ali da li je stvarno ikada eksplicitno rekao da "mrzi hrvate"? ako jeste- da li je blagoizvoleo motivisati? isuse.gif
Link to comment

kakav dga:http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/262332/Ivan-Ivanovic-Ako-sam-ugrozio-prava-DZH-neka-me-tuzeNa pitanje o mogućem poređenju ovog incidenta sa nedavnim ispadom američke komičarke Čelsi Hendler, Ivan je rekao: - Čelsi je preterala u tom smislu da u njenom humoru nema ni malo istine. Tada humor prelazi u vređanje. Možda su se iz DZH ugledali na tu situaciju, a možda ne govore srpski dovoljno dobro, pa nisu najbolje razumeli moje šale. ps. pise mu tim od njih petoro ili sestoro medju njima i onaj dincic iz survivor-a, patakovic i jos neki

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...