Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Dečko je prvo vozikao 2-3 godine keš taxi (za male pare) i maximalno iskoristio šansu koja mu se pružila.Neko je primetio da ima dobru komunikaciju sa ljudima, dobio je šansu i iskoristio je.Iluzorno je očekivati da se svima dopada ono što radi, a i odavno je poznato da se sve oprašta osim uspeha.
Nije tačno. Evo, ti na primer. Uspešno si ispao glup u društvu, a mi ti opraštamo.
Link to comment
Dečko je prvo vozikao 2-3 godine keš taxi (za male pare) i maximalno iskoristio šansu koja mu se pružila.Neko je primetio da ima dobru komunikaciju sa ljudima, dobio je šansu i iskoristio je.Iluzorno je očekivati da se svima dopada ono što radi, a i odavno je poznato da se sve oprašta osim uspeha.
Post u skladu sa politickim uverenjima.
Link to comment
Nije tačno. Evo, ti na primer. Uspešno si ispao glup u društvu, a mi ti opraštamo.
Da nisu tebe možda trebali da stave da vodiš šou?Uzgred, garantovano mazohistički gledaš wc Ivana Ivanovića redovno, a ja sam, verovao ti meni ili ne, odledao samo JEDNU-JEDINU i to kada su gosti bili Kusturica i Nele (emisija je bila vrlo dobra) i par puta sam bacio pogled, jer me takav tip emisija ne interesuje. Napisao sam post zato što je odlično, sa velikom dozom spontanosti, vodio Keš taxi, posle i Survivor Srbija i to je neko primetio i dao mu šou. Prateći po reakcijama i rejtinzima u tome je uspeo.I dečko je puniša, a ti i dalje ispadaj pametan u tvom društvu, možda te neko zapazi. Edited by morgen
Link to comment
Napisao sam post zato što je odlično, sa velikom dozom spontanosti, vodio Keš taxi
Ovo je jedino tacno. Posle toga je otisao u kurac i sve ostalo sto si napisao su teske gluposti.
Link to comment

Meni je Kes taksi bio dobar. Ali jedno je spontanost, drugo je talk show za koji treba malo vise ozbiljne pripreme.A kod nas su rejtinzi i zarada ionako u obrnutoj proporciji sa kvalitetom.

Link to comment
Da nisu tebe možda trebali da stave da vodiš šou?Uzgred, garantovano mazohistički gledaš wc Ivana Ivanovića redovno, a ja sam, verovao ti meni ili ne, odledao samo JEDNU-JEDINU i to kada su gosti bili Kusturica i Nele (emisija je bila vrlo dobra) i par puta sam bacio pogled, jer me takav tip emisija ne interesuje. Napisao sam post zato što je odlično, sa velikom dozom spontanosti, vodio Keš taxi, posle i Survivor Srbija i to je neko primetio i dao mu šou. Prateći po reakcijama i rejtinzima u tome je uspeo.I dečko je puniša, a ti i dalje ispadaj pametan u tvom društvu, možda te neko zapazi.
Glup si, nepismen i mnogo smaraš.
Link to comment
Pomozite ubogom gastosu, šta znači taj žargon kad je neko "puniša"? Narodni poslanik?
puniša, punišić - označava finansijski imućnu osobuIzvedeno iz izraza "pun k'o brod"
Link to comment
Glup si, nepismen i mnogo smaraš.
Ne znam da li je dozvoljenja takva komunikacija na forumu. Ne verujem da bi u realnom životu smeo da mi mi kažeš tako nešto.Dobio si prvu i poslednju opomenu.
Link to comment
Kako sam čuo od dečka koji je učestvovao u tom keš taxiju, za pola osvojene sume mogao da se dogovoriš sa Ivanom punišom gde i kad da te pokupi ...
Navedi još ime tog dečka pa da ti poverujem.
Link to comment
Ovo je jedino tacno. Posle toga je otisao u kurac i sve ostalo sto si napisao su teske gluposti.
Pročitaj šta sam posle toga napisao. Konstatovao sam da je dobio priliku da vodi šou, zato što je dobro vodio Keš taxi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...