Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Nenad Čanak kod Ivana Ivanovića.Neverovatno kako lako nadju zajednički jezik socijaldemokrata i kepec šovinista.Ne vredi,posle 10 minuta gledanja odustajem.Muka.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Meni je on od onih sto su na svadbama, slavama i saranama snalazljivi i razumeju se u sve - potprckuju se familijarno sa dedom, animiraju tashtu, udaraju palacinke deci, kolju prasice i znaju kako se pece rakija/peca riba/ceka jelen u ceki.Ziv covek, vragolan. Pa kad ostari kaze: "eeee, sta sam ja u mladosti radio. Lud sam bio."Ja od takvih bezim cim ih namirisem.

Edited by CowBoy
Link to comment
Dotični je kupio Alfa Romeo :isuse:Idem moju Alfu odmah da prodam
Naravno da nije kupio nego je dobio djulijetu od zastupnika da je seta po gradu i navuce jos nekog da je kupi ;) ;) ;)
Link to comment
Ako neko izazove smak sveta, biće to andrijana čortan kod ivana ivanovića, kojoj je krivo što je interna zajebancija otišla u etar.
Koja interna zajebancija?New Now?Sere ko foka, budala je stvarno to rekla vrlo ozbiljno...
Link to comment
Meni je on od onih sto su na svadbama, slavama i saranama snalazljivi i razumeju se u sve - potprckuju se familijarno sa dedom, animiraju tashtu, udaraju palacinke deci, kolju prasice i znaju kako se pece rakija/peca riba/ceka jelen u ceki.Ziv covek, vragolan. Pa kad ostari kaze: "eeee, sta sam ja u mladosti radio. Lud sam bio."Ja od takvih bezim cim ih namirisem.
bravo. mnogo dobar opis. ni ja nikako take ne volim, al' mislim da mi uvek malo krivo sto nisam od tih, al' brzo me prodje cim ih sretnem.
Link to comment
Ništa manje duhovit nije bio ni njegov gost Nenad Čanak, koji mu je u emisiji rekao: - Ja sam u prednosti u odnosu na tebe. Ja imam kraću nogu, a tebi su kraće obe!
:lol::Hail:
Link to comment

Ček, je li neko propratio njegove rasističke bisere, evo sad gledam reprizu kad mrtav ladan ispali: Ne znam samo šta je Nejtan Džavai radio na Vajt Senzejšnu :isuse:

Link to comment

a prethodno da nastupi u zikinoj serenici, pa posedi malo kod lee kis, odgovori na neka vazna zivotna pitanja kod sanje marinkovic.mora neki redosled da se ispostuje.

Link to comment
a prethodno da nastupi u zikinoj serenici, pa posedi malo kod lee kis, odgovori na neka vazna zivotna pitanja kod sanje marinkovic.mora neki redosled da se ispostuje.
Jasno. Da se zna ko je stariji (i viši).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...