Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Prva ni ne krije da emisija nije uzivo. Ovog puta je par dana pisalo po novinama da je Sting dobio tamburu sa sve slikama, a uhvatio sam i pre par nedelja da je Ivanovic u emisiji pricao kada se snima. Ko misli da je uzivo, ne prati redovno :)Ako mislis da treba da postoji scenario da bi se uradili titlovi, gresis. I za ostale emisije rade titlove za gluve, TTX888.

Link to comment

meni bas interesantno to sa klipovima, evo naso sam smesan klip pa vas zabavljam pustajuci ga, to radi i onaj nosati sa pinka, kao, ovo nebiste videli da nije mene

Link to comment
priznajem da sam malo gleo juce, sting bio ok, valjda ovaj nije smeo da da sebi oduska, ali cola...
Da je Chola rodjen u GB sada bi lezao na milijunima (funti) i bio megazvezda. Nije do pameti no do harizme i talenta. Mislim, mozemo mi sad ovde da tamburamo elitisticki i kritizerski ali svetska stvarnost nas dematuje. Inglesijas stariji (govorim o individualcima) nije bas Ajnstajnov obozavalac ali je postigao svetsku slavu. Juce na silu odgledao Vece zbog Stinga, cisto da vidim kako izgledaju Ivan i Sting na metar razdaljine. Ovaj nesrecnik pola emisije zverao u reflektore i nesto se chudio, s vremena na vreme drzao ruku preko lica i uglavnom nije slusao Ivanovitcha, valjda je upijao utiske iz studija kao takvog.Smorio se za sve pare.
Link to comment

... pa dobro bas, i to je malo nategnuto. Pazi ovo, svira onu poklonjenu tamburu i jos peva na srpskom (7.20) "mesechina, bato!"http://www.youtube.com/watch?v=KaIGBA9Novo&feature=player_embedded#at=199Covek je zabavljac. Dobar.edit: mada bih voleo da cujem neku anegdotu/insajderski info gde je Sting prostak i seljachina. Koliko znam, ima sirotinjski bekgraund, dobro se izvukao u svakom smislu.

Edited by CowBoy
Link to comment
... pa dobro bas, i to je malo nategnuto. Pazi ovo, svira onu poklonjenu tamburu i jos peva na srpskom (7.20) "mesechina, bato!"
a bre kaubojac ne širi dezinformacije, ne svira onaj poklonjeni prim!! angry.gif
Link to comment
edit: mada bih voleo da cujem neku anegdotu/insajderski info gde je Sting prostak i seljachina. Koliko znam, ima sirotinjski bekgraund, dobro se izvukao u svakom smislu.
Šta znam, sećam se da je Samers, dok mu nije prifalilo keša, na Summer Jazz-u bukvalno pobegao od voditeljke 3k trenutka kad ga je pitala nešto tipa: "Kakvi su danas Vaši odnosti sa Stingom?". Glupača, znalo se vrlo dobro u kakvim su odnosima. Mada, kao što smo videli, para vrti... tako da ni Endi nije ispao cvećka. A iskreno, liči na drkadžiju Feyd-Rautha.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...