Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

Jebote, niste bolji od B92, el ste vi culi viceve o Muji i Hasi, o Crnogorcima, pirocancima, ciganima, itd..Da raspravljate o duhovitosti, mozda bi nesto i razumeo, ali da je covek rasista zato sto prica viceve ...neverovatno...

Edited by Diabolic
Link to comment
Jebote, niste bolji od B92, el ste vi culi viceve o Muji i Hasi, o Crnogorcima, pirocancima, ciganima, itd..Da raspravljate o duhovitosti, mozda bi nesto i razumeo, ali da je covek rasista zato sto prica viceve ...neverovatno...
Prepričaj nam jedan. Vic™.
Link to comment
Prepričaj nam jedan. Vic™.
Meni je njegov humor plitak, ali nazivati ga rasistom zato sto prica viceve o kolektivima je takodje plitko...Sad poceo posle kritika da to izbegava, a bas ta "politicka nekorektnost"mi je jedino i bila interesantna, i to ne zbog humora, vec zbog razbijanja tabua"politicke korektnosti", zato vam i kazem da ste ipak isti kao i B92.Meni viceve o ciganima pricaju sami cigani a imam i jednog pirocanca, a i jednog vranjancaJebala vas "politicka korektnost" koje odredjene grupe "cuva" od njih samih!
Link to comment
moze npr onaj o tome kako srbi organski ne podnose tacija...:isuse:
To jeste odvratno, kazem humor mu je plitak, cak i odvratanali cuvanje "politicke korektnosti" mi je isto toliko odvratno
Link to comment

Sve je to lepo dok njega neko ne uzme u ustatm.Onda će da bude vrištanje.E sad sreća njegova je što ovde takvog zanra nema, pa je teren slobodan.Da krene neko da pokazuje njegove slike gde se pijan valja po kafanama lupa gluposti, ili da mu dođe neki gost koji će namerno da ga "namešta" i nervira bilo bi tu svašta....Ali to se ionako radi "na mrtvo" i pale bi makaze.A i on igra na foru "ko može niže da padne" pa ljudi odustanu...

Link to comment
Sve je to lepo dok njega neko ne uzme u ustatm.Onda će da bude vrištanje.E sad sreća njegova je što ovde takvog zanra nema, pa je teren slobodan.Da krene neko da pokazuje njegove slike gde se pijan valja po kafanama lupa gluposti, ili da mu dođe neki gost koji će namerno da ga "namešta" i nervira bilo bi tu svašta....Ali to se ionako radi "na mrtvo" i pale bi makaze.A i on igra na foru "ko može niže da padne" pa ljudi odustanu...
Pametni ljudi ga verovatno iskuliraju...
Link to comment
To jeste odvratno, kazem humor mu je plitak, cak i odvratanali cuvanje "politicke korektnosti" mi je isto toliko odvratno
znaci nije bitno kakve viceve prica veoma gledanoj emisiji?mozda bi bilo zanimljivo cuti neke o crnicima i jevrejima?mozda onaj: jel znas zasto su obesili crnca?
Link to comment
znaci nije bitno kakve viceve prica veoma gledanoj emisiji?mozda bi bilo zanimljivo cuti neke o crnicima i jevrejima?mozda onaj: jel znas zasto su obesili crnca?
Neznam, ispricaj ga.Treba razlikovati govor mrznje od humora pa makar i losegPa jbt, trebalo bi onda zabraniti pricati vicevejer su o ciganimacrncimapirocancimabosancimaplavusamapolicajcimasve diskriminacija po raznim osnovama
Link to comment
Neznam, ispricaj ga.Treba razlikovati govor mrznje od humora pa makar i losegPa jbt, trebalo bi onda zabraniti pricati vicevejer su o ciganimacrncimapirocancimabosancimaplavusamapolicajcimasve diskriminacija po raznim osnovama
ali ne, posto ih je kako kazes, glupo zabraniti,ajmo ih sve dozvoliti kao legitiman vid tv zabave.digitalizujmo ulicarsku zabavu. 21. vek je.uostalom, to su ionako samo vicevi.
Link to comment

@Diabolicnije njegov ali je tipičanznaš šta radi cigan u kontejneru?***živiAHAHAHAHAkako je to smešnokontaš da ježiti se na ovakav vic(tm što kažu) nema nikakve veze sa političkom korektnošću, to je u rangu da tebe na forumu zovem dijabola zato što je to "smešna" igra reči u odnosu na tvoj nik, da te pozdravljam sa "đe si dijabolo", "znaš šta je ova dijabola rekla" i ako se ljutiš samo kažem, daj opusti se, pa samo se zezamo, dijabolo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...