Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

i niko da pita zasto su obesili crnca?<_<
ajda i recikakav je crnac kada izađe iz mora?ili boljezašto čamuga nosi beli kaiš?@miralem: with nuts and brown butter?
Link to comment
  • 2 weeks later...
sta li je sting pomislio kad je vido da voditelj zabavlja publiku pustajuci klipove sa jutjubea
Verovatno: It's AWESOME!!! Realno, ne vidim veliku razliku između njih dvojice, osim što je Sting veći ljigavac, a i veći je.
Link to comment

na kurcu te nosam. nego Sting nema nikakav uvid u to kako mi, duhovna elita Srbije, rasudjujemo o Ivanu Ivanovicu. covek se jednostavno odomacio ovde, i rekli su mu da bi mogao da gostuje u lokalnoj emisiji zabavnog karaktera. cela prica.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

kad se smarac poput stinga smori u emisiji onda o emisiji se nema sta reci...drzi se covek pitanja s papira ko penzosi reda u posti.al cola je nenadjebiv. da imam trafiku, ne bih mu dao da radi u njoj, a on puni marakanu.

Link to comment

to jos traje...a zar to sa Stingom nije malo "montirano", i pritom ne mislim da je namesteno nego ipak - kako neko moze da pomisli da je iole spontano (uzivo to valjda svako zna da nije) kad dole ima TITLOVE. Jebiga valjda ljudi kapiraju da ti neko kuca i da ima posla oko toga, da to nije "google-translator-voice-to-text"...

Link to comment
to jos traje...a zar to sa Stingom nije malo "montirano", i pritom ne mislim da je namesteno nego ipak - kako neko moze da pomisli da je iole spontano (uzivo to valjda svako zna da nije) kad dole ima TITLOVE. Jebiga valjda ljudi kapiraju da ti neko kuca i da ima posla oko toga, da to nije "google-translator-voice-to-text"...
Kakve veze ima spontanost sa titlovima? Koliko mislis da treba vremena da bi se titlovalo 15ak minuta emisije?
Link to comment

Sting je sniman mislim u utorak a Cola u sredu. u svakom slucaju pre par dana i sa danom razmaka

Edited by Далибор
Link to comment
Sting je sniman mislim u utorak a Cola u sredu. u svakom slucaju pre par dana i sa danom razmaka
logicno. da se take 2 zvezde nadju istovremeno na istom mestu, svemir bi implodiro.
Link to comment
Kakve veze ima spontanost sa titlovima? Koliko mislis da treba vremena da bi se titlovalo 15ak minuta emisije?
Bem li ga, ja nekako mislim da su njih dvojca sela pricala jedno sat vremena do 45 minuta - po nekom "scenariju" (siguran sam da Ivan nije sam smisljao pitanja/razgovor) onda tamo neko odneo taj snimakizbacio blamirajuce momente (verujem daih je bilo) i onda dodao titl. Nemoguce da neko pomisli da je to bilo "uzivo".
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...