September 20, 2025Sep 20 Al' se uvredio, jbg dobro je radio onaj taxi kviz, trebao je da ostane u tom poslu. Ovako, poleteo pa se tvrdo prizemljio.
September 20, 2025Sep 20 da je ostao na taxi kvizu ne bi bilo stan u rovinju, dva meseca na moru i crn kao ganci.
September 20, 2025Sep 20 Ali koga boli racku za njega. Ne znam zasto svaki put kada nesto kaze/napise na tviteru, krenu komentari o njemu, da je ovakav, da je onakav. Nebitan je kao i svako drugo poznato TV lice..
September 20, 2025Sep 20 Pa sta ako je javna licnost? Ne vrti se svet oko njih i njihovih zivota. Jedno je komentarisati neki sadrzaj, ali vecito se baviti necijom licnoscu je besmisleno i glupo..
September 20, 2025Sep 20 izv svi, je li to njemu puklo i sa blic televizijom?ne mogu da gledam sve ovo, mnogo je iritantan.kapiram opušteni podkast i sve to, ali svaka druga reč mu je "brate". nmg očigledne kompleksaše, bizarno je nakon 40-te. Edited September 20, 2025Sep 20 by pt 2.0
September 20, 2025Sep 20 On 17. 9. 2025. at 22:42, levi said:https://x.com/samodejo01/status/1968235292059746623Sličan je ludom Raduletu. Naljutio se na svoju bazu/odsekao sebi k..., pa se sada čudi što ga ljudi gledaju kao govno. Otišao si na skrnavi Blic sada živi sa svojim izborom, jebiga nisu ti NovaS i N1 krivi, što te rendom ljudi hrane govnima na društvenim mrežama. Valjda je očekivao da će dobiti orden za hrabrost.
September 20, 2025Sep 20 2 minutes ago, pt 2.0 said:izv svi, je li to njemu puklo i sa blic televizijom?ne mogu da gledam sve ovo, mnogo je iritantan.kapiram opušteni podkast i sve to, ali svaka druga reč mu je "brate". nmg očigledne kompleksaše, bizarno je nakon 40-te.Prekinuli saradnju sa njim na Blicu.
September 21, 2025Sep 21 On 20. 9. 2025. at 13:13, Jimmy Kowalski said:Ne slazem se da je najozbiljniji, to je ipak bio Milo, zato je i vladao najduze. Tako da je i u toj kategoriji drugi..A da nas ceka pakao, to je sigurno. Ali kroz to prosto moramo da prodjemo..Ja se izvinjavam šta znači najozbiljniji? Čovek je bukvalno psihopata poremećena koja vlada ovoliko i ovako iz samo jednog razloga: zato što nema apsolutno nijednu moralnu, ljudsku niti bilo kakvu prepreku da gazi preko leševa dok krade milijarde. Čovek krši ustav svaki dan, milion zakona, privatizovao je sve javne ustanove i institucije, uveo očiglednu strahovladu zasnovanu na pretnjama, batinama, maltretiranju, par exelans diktatura.Nije on uopšte ozbiljan samo je lud i poremećen i radi SVE što može i treba da vi na vlasti ostao.A Ivanoviću za tu izjavu mogu da poručim samo jedno: jebo te najozbiljniji političar u usta, govno jebeno prodano smrdljivo, crkotino i izrodu ljudski odvratni. 10 godina sere po njemu i stanju u državi ali je odjednom glup pa ne zna ko je A Vučić i koja je to njegova "ozbiljna" politika. Mrš!
September 21, 2025Sep 21 ivanović je još kad je imao intervju sa bolesnikom govorio kako ovaj misli tri koraka unapred jer za sve ima odmah spremljen odgovor i da mu po tome nema ravnog među domaćim političarima. on to iskreno veruje bez skrivenih motiva. i nije ni prvi ni poslednji kojeg je zaveo vučićev realni talenat da pravi druge na majmune kao nešto ozbiljno i hvale vredno.
September 21, 2025Sep 21 Meni je I. Ivanovic najkasnije preseo kad je otisao u onom Telcast/Podcast kod konjaste sa Euronews-a i kako je vec tamo pro.eravao po United Media. Tako da, ko ga hebe, nek ide na YT gde ce mu biti gledanost na nivou statisticke greske, znam da su pregledi tamo uvek bili bolji nego na tv, ali on kaze da su se isti 200.000-300.000 ljudi vrteli u krug i gledali njegove emisije na Novoj, pa nek ne ocekuje slicne brojeve gledanosti na YT, sad je svima jasno kakav je zaista i za koga je! Edited September 21, 2025Sep 21 by TWEN FM
Create an account or sign in to comment