Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Al si ih izreklamirao, svaka ti cast :D

 

Pa ono, pitaj koliko je po osobi. A ni neke slike ne bi skodile. Mada, to sto opisujes deluje kao da moze da se nadje sa ulice kad dodjemo

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

malo losa. rusi slabiji a pametni srbi otisli u grcku

 

al dzaba sve to hn je meni u dusi i bas ce da mi nedostaje ove godine. osim ako me ne usere tajming sa finansijama

Link to comment

A to sezona uvek pocinje kasnije ili je ovo losa godina ?

sezona sezona počinje 15.07. i traje mesec dana. sve ostalo je zagrevanje za istu

:isuse:

Link to comment

tako ce biti dok god se ne obnove hoteli u novom i igalu, sezonu ne moze da nosi privatan smjestaj, pred- i postsezonu jos manje. prosle godine otvoren palmon bay u igalu nije dovoljan, mada radi dobro. svaka prica o turizmu bez hotela je trabunjanje. s druge strane, da se otvori pet novih hotela, svi bi bili puni 6 mjeseci godisnje, tu nema dileme - novootvoreni u bijeloj su rasprodali ljeto i prije pocetka rada, prosle godine, evo izgleda je park isto uradio i ove, pomenuti palmon, tj nekadasnji rvi takdje. da ne potezemo osamdesete, ko je dovoljno rano rodjen sjeca se kad je koje trziste punilo hotele.

 

nije tema, nego eto, nadovezujem se.

Edited by morgana
Link to comment

Nek' vam je sasrećom na ovu vrućinu. Biće mrtvih tamo, i ovako je neizdržljivo. 1000 konja ne bi uspelo da me odvuče na taj koncert.

e da, koncert je bio fenomenalan, cak je negde na pola pala kisica i dobro osvezila. mislim, otisla bih ja da gledam wilco i na ±50, ali je ovo bilo nadrealno lepo, sa tvrdjavom u pozadini, pored mora i savrseno raspolozenim bendom.

nisam jako dugo bila na crnogorskom primorju, a i sad smo ostali kratko, najvise zbog koncerta - ja sam ocekivala, na osnovu prica, neke revolucionarne promene, al' izgleda da to ne ide bas tako. koliko god voleala zaliv, tesko da cemo se ovde skoro vracati.

Link to comment

nisu  :(

 

01 – More…
02 – Random Name Generator
03 – The Joke Explained
04 – I Am Trying to Break Your Heart
05 – Art of Almost
06 – Pickled Ginger
07 – Hummingbird
08 – Handshake Drugs
09 – Camera
10 – Where Do I Begin
11 – Cold Slope
12 – King of You
13 – Via Chicago
14 – Spiders (Kidsmoke)
15 – Jesus, Etc.
16 – Box Full of Letters
17 – Heavy Metal Drummer
18 – I’m the Man Who Loves You
19 – Dawned On Me
20 – Impossible Germany
21 – The Late Greats
Encore:
22 – California Stars
23 – Red-Eyed and Blue
24 – I Got You (At The End Of The Century)
25 – Outtasite (Outta Mind)

26 – I’m A Wheel

 

Link to comment

tako ce biti dok god se ne obnove hoteli u novom i igalu, sezonu ne moze da nosi privatan smjestaj, pred- i postsezonu jos manje. prosle godine otvoren palmon bay u igalu nije dovoljan, mada radi dobro. svaka prica o turizmu bez hotela je trabunjanje. s druge strane, da se otvori pet novih hotela, svi bi bili puni 6 mjeseci godisnje, tu nema dileme - novootvoreni u bijeloj su rasprodali ljeto i prije pocetka rada, prosle godine, evo izgleda je park isto uradio i ove, pomenuti palmon, tj nekadasnji rvi takdje. da ne potezemo osamdesete, ko je dovoljno rano rodjen sjeca se kad je koje trziste punilo hotele.

 

nije tema, nego eto, nadovezujem se.

 

Malo vremena provodim u HN-u ovih dana (srećniji sam u planini), ali evo mog polučasovnog utiska sa obale: na Plaži se žena žali da joj se klimaju merdevine za ulazak u vodu (koja su zaista totalni raspad), neka dva bilmeza koji to održavaju se kikoću i podjebavaju je, da bi kasnije komentarisali 'nadam se da će sledeći put upasti u vodu zajedno sa merdevinama', na Karatoču prolazi interventna šetalištem (7 predveče) u blindiranoj marici, svaki turista ima da im se skloni, kod Citadele postavljena neka prepreka u vidu dve šipke i na njih zalepljena traka za radove na putu, valjda je ideja da kola tu ne prolaze (osim blindirane marice). Bojim se da sa takvim odnosom prema turistima ni deset hiljada hotela ne bi pomoglo. Ostale opšte poznate mane da ne pominjem. A svi kukaju gde su turisti, ma jel' da, na turistima je da ostave kintu i da pate. Kotor nema hotela, ali je pun, ali tamo se nikad neće desiti da pešak prelazi ulicu a da mu vozač ne zakoči. Tivat isto, 'ajd uđi na rivu da divljaš, postavili su betonske prepreke.

 

edit: ukoliko HN zaista želi da se bavi ozbiljnim turizmom rešenje je da neko prođe šetalištem bacačem plamena od Savine do Sutorine i da sprži sve one sklepotine (uz nekoliko izuzetaka), pa da počne da se razmišlja šta dalje.

Edited by Anonymous
Link to comment

Imaš razliku među turistima. Moja mama baš voli CG, meni je Grčka mnogo više po ukusu. Biće turista ako ništa uz neke jeftinije aranžmane Rusi, Ukrajinci itd će dolaziti, sasvim ih je dovoljno + Srbi da se popunjava celo CG primorje.

Link to comment

Edit: a pri tom su kafane digle cene u nebesa, valjda je ideja da izvade unapred propalu sezonu na budalama. U raspaloj piceriji na trgu je pivo 2,4 evra, skoro pa bečke cene. Rupa sa smrdljivim WC-om i katastrofalnom picom. A pri tom svi imaju identične reklame od prethodnih par godina, jedino što prelepljuju cene belim papirom.

Edited by Anonymous
Link to comment

edit: ukoliko HN zaista želi da se bavi ozbiljnim turizmom rešenje je da neko prođe šetalištem bacačem plamena od Savine do Sutorine i da sprži sve one sklepotine (uz nekoliko izuzetaka), pa da počne da se razmišlja šta dalje.

 

 

potpuno se slazem.

 

 

rusi ce manje da dolaze, putin iskomplikovao naplatu...i treba ..

 

igalo je paradajz turizam a hn raspad sistema. mentalitet je previse tvrd da bi se pokorio pravilima turisticke igre. cak i talas hercegovaca sto rulaju po setalistu ne znaju sta znaci 'dobar dan i dovidjenja'...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...