Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

1 hour ago, Ras said:

 

 

Suvi smrčak na kotorskoj pijaci je 40 evra kilo @ivy

 

 

 

 

ovog proleca sam pronasla ozbiljnije terene za smrcak a ovih dana i tehniku susenja vrganja pa,ako bob da,sledece godine ce biti i susenog smrcka :D samo polako :D 

 

Link to comment
On 13.7.2019. at 18:49, pacey defender said:

Crna Gora treba da donese bitnu životnu odluku, da li će morsko dobro zaista da bude dobro, ili će preduzeće Morsko dobro da bude u službi dvomesečne eksploatacije morskog dobra.

 

Životna odluka je doneta još prilikom osnivanja da će ta mašina za usisavanje novca sa primorja u Podgoricu biti morsko zlo Crne Gore i to se nije promenilo do dana današnjeg (niti će se verovatno ikad promeniti).

Edited by Anonymous
Link to comment
5 hours ago, Anonymous said:

 

Životna odluka je doneta još prilikom osnivanja da će ta mašina za usisavanje novca sa primorja u Podgoricu biti morsko zlo Crne Gore i to se nije promenilo do dana današnjeg (niti će se verovatno ikad promeniti).

Ja sam se ponadao da, kad je vec situacija takva, da pare ostaju opstinama u vecoj meri. 

Link to comment

Prevelika je to lova i izvor muljanja da bi se prepustili opštinama...

Mislim da tu nema spasa, jer prosto "atmosfera u društvu" je takva da je narod u fazonu "... I ovo nam je palo sa neba, šta sad da se cimam".

Mislim, možda i grešim, ali nikad primorje nije bilo nešto "agilno" po pitanju svoje budućnosti...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
7 hours ago, Frank Pembleton said:

Prevelika je to lova i izvor muljanja da bi se prepustili opštinama...

Mislim da tu nema spasa, jer prosto "atmosfera u društvu" je takva da je narod u fazonu "... I ovo nam je palo sa neba, šta sad da se cimam".

Mislim, možda i grešim, ali nikad primorje nije bilo nešto "agilno" po pitanju svoje budućnosti...



... Shiit has hit the fan...
 

 

 primorje je po pitanju svoje buducnosti najagilniji dio cg vec par godina, sto se vidi i po procentu opoyicionih glasova i po broju organizovanih gradjanskih akcija.

s druge strane, tacno je da na primorju sitni prihodi od turizma, izdavanja npr, sezonskih poslova, valjanja neke robe turistima, relaksiraju i odnos prema centralnoj kasi

Link to comment
 
 primorje je po pitanju svoje buducnosti najagilniji dio cg vec par godina, sto se vidi i po procentu opoyicionih glasova i po broju organizovanih gradjanskih akcija.
s druge strane, tacno je da na primorju sitni prihodi od turizma, izdavanja npr, sezonskih poslova, valjanja neke robe turistima, relaksiraju i odnos prema centralnoj kasi
Agilni u smislu, "uvek će biti kinte na leto, samo da se dovučemo do sezone...".
I tako od sezone do sezone se gleda...
Ja sam stekao utisak da to umrtvljuje. No možda se i varam.
Naravno da je ostatak još gori.
Sve u odnosu kako bi, po mom mišljenju, moglo da bude.
A moglo bi mnogo bolje...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
3 hours ago, maheem said:

 

 

 

mahime, da nije to možda... Dobra luka na Luštici?

 

Ako jeste, davaj koordinate gde je tačno i kako se tamo dolazi. Čamcem, ili može kopnom?

 

Ta mala građevina što se vidi - ima li poviše nje imanje, na gornjem kraju imanja kapija do koje vodi jako uzan put  (ako jeste onda znam gde je, davno sam bio putem do kapije ali nisam smeo da preskočim preko nje i siđem do mora)

 

Link to comment
3 hours ago, Frile said:

 

mahime, da nije to možda... Dobra luka na Luštici?

 

Ako jeste, davaj koordinate gde je tačno i kako se tamo dolazi. Čamcem, ili može kopnom

 

Aham, iz subjektivnih razloga raj na zemlji, iz objektivnih isto tako : D

Imaš pm

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...