Jump to content
IGNORED

Mad Men


korindjar

Recommended Posts

Dajte ljudi, zvezda zavrsnice nece biti Don nego Pegi, to je bar jasno.

Svi likovi su, manje-vise gotovi: Pit, Rodzer, Dzoan.

Pegi nije bilo u sestoj epizodi a njen impressionable ulazak u McCann ne kazuje bas mnogo toga o buducnosti.

 

Sto se Dona tice, kako ce ga Sali kontaktirati? Na mobilni?

 

On mora da zovne Sali i da cuje sta se desava, jer kako ce nazad do Njujorka.

Mozda u policijskom autu iz zatvora u koji je pokupljen kao NN lice sa ulice u vukojebini nakon nekog pijanstva.

BTW, stan je prodat, je l tako? Novi, bese kupljen ili ne, sekretarica je drvila nesto o dizajnu.

 

 

Don kao brizni otac, daj, nemojmo se zajebavati.

 

To da li je odlazak Dona u mrak bedan ili je drugacije pitanje od toga da li je u skladu sa karakterom ili ne.

Link to comment

Rekao bih da je Peggy ulaskom u McCann završila svoje, bar koliko i Joan svojim cashout izlaskom, i Pete svojom Duck-inspired transformacijom u pokušaj patera familiasa. U istom maniru privode kraju sve te individualne priče, najmanje od svih je dobio Rodger ali sa njim valjda nisu ni znali šta bi. Verovanto će ih se dotaći i u finalu, ali nije to ni vreme ni mesto za neke opširne individualne zaključke.

Link to comment

Rekao bih da je Peggy ulaskom u McCann završila svoje, bar koliko i Joan svojim cashout izlaskom, i Pete svojom Duck-inspired transformacijom u pokušaj patera familiasa. U istom maniru privode kraju sve te individualne priče, najmanje od svih je dobio Rodger ali sa njim valjda nisu ni znali šta bi. Verovanto će ih se dotaći i u finalu, ali nije to ni vreme ni mesto za neke opširne individualne zaključke.

 

S tim sto smo videli interakciju Joan, Dona, Rodje, pa i Pita sa McCann-om, dok Pegi nismo videli u McCann situaciji.

 

Edit: Ako mislite da ce Don biti u kadru 60 minuta, onda ce ta epizoda da bude do zla boga losa i razvucena.

Edited by Budja
Link to comment

Pa, on psihoanalizira toster, Životinjska farma mu je psihološka drama, a u finalu Losta su ga izuli iz cipela u logičnoj gradaciji...

Link to comment

Edit: Ako mislite da ce Don biti u kadru 60 minuta, onda ce ta epizoda da bude do zla boga losa i razvucena.

iz fokusiranja na dona u prethodnim postovima ni na koji nacin ne proizilazi da je stav da ce don biti 60 min u kadru. sam don tj njegov identitet je kao iskljuciva tema nametnut nizom postova prije mog pitanja.

ne zezaj.

 

edit, koliko je kul sto je beti antropolog. zemo, hvala za potvrdu.

Edited by morgana
Link to comment

Ћу да оставим један српски коментар.

 

Дуго сам се опирао гледању ове серије због РЛ неподношења маркетиншких паразита, али сам пре две године стукао првих шест сезона, а онда прошле године прву половину седме и сад почињем да сабијам остатак до недеље.

 

Само ми стварно није јасно шта има толико да се разглаба о серији? Шта има толико да се пише кад је све потпуно стрејт? Ал', добро, није битно.

Link to comment

meni ovo ko da pitaš šta ima da se raspravlja o dobrom romanu. eno npr. Elena Ferante piše o posleratnoj Italiji, sve strejt, šta ima da se priča... biće da ne kapiram pitanje.

Link to comment

Nije svaki dobar roman isti. O nekima ima koliko hoćeš da se raspravlja, a neki su prilično strejt. Za svaki je zajedničko da mogu da se razmenjuju utisci, što je okej, ali mi se čini da ovde čitam neke druge stvari, stvari koje nisu prosta razmena utisaka.

 

I još jednom, ja me stvarno ne bih shvatao toliko ozbiljno koliko me ti shvataš.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...