Jump to content
IGNORED

Mad Men


korindjar

Recommended Posts

pa da, nismo videli Seli, ali važno da su uveli Dajanu Kiton, Stenovu seksi medicinsku sestru, Meganinu sestru... na 4-5 epizoda pre kraja baš su mogli da olabave sa novim likovima.

 

Apsolutno, i pri tome me uopste ne kopka sta ce sa njima da bude. Potpuna ravnodusnost.

 

Jos jedna epizoda back to square one, kao da smo u trecoj sezoni ponovo. Bespotrebna porodicna scena sa Beti kao i suvise banalna metafora praznog stana.

 

Ovo art/advertising, zavodjenje Stena i Pegi, cemu?

 

Jedino sto je podiglo epizodu je uobicajeni Rodjin humor "It was not my idea."

Link to comment

Gde je nestala ona preslatka crnkinja Dawn, nema je u ove dve nove epizode, zar je nije Joan odabrala za svoju zamenu na poziciji direktorke osoblja, bila je redovna u prvom delu sedme sezone...

 

Cekaj, zar nije Dawn ona sto ju je dovukla druga sekretarica kod Rodjera?

BTW, jos jedna besmislena scena.

Link to comment

Ne znam, rekao bih da je ceo Mad Men prepun tih meandriranja koje nemaju preterani ni simbolički ni narativni značaj već su tu da budu lepi/zabavni/zanimljivi.

 

Štaviše, cenim da je to potpis Metjua Vinera. Mada sam to viđao i kod Sopranovih koje nije on pisao.

Link to comment

Cekaj, zar nije Dawn ona sto ju je dovukla druga sekretarica kod Rodjera?

Dawn je A klasa, Shirley je B klasa, nisu sve cokolade niste, cak ni ove televizijske :)

Link to comment

Štaviše, cenim da je to potpis Metjua Vinera. Mada sam to viđao i kod Sopranovih koje nije on pisao.

? он јесте био један од екипе сценариста на сопраносима

Link to comment

? он јесте био један од екипе сценариста на сопраносима

 

ne, ne, nismo se razumeli. nije pisao sve epizode. ali kroz cele sopranove postoji masa takvih detalja i deonica.

 

hteo sam da kažem da nije usamljen u tome.

Link to comment

jesam li ja jedina koja nije odgledala sopranose?

ne uspijeva mi.

nisam ni ja. iako sam gotivio gandolfinija.

 

krećem da gledam ovu seriju, kopao nešto po imdb-u i naišao na ovo...deluje interesantno. posle skoknuo ovde i video da je i vi cenite..ok, kupljeno :)

Link to comment

jesam li ja jedina koja nije odgledala sopranose?

ne uspijeva mi.

Ja je odgledah, ali uz par jakih iskusenja da je batalim. Odgledao sam je do kraja iskljucivo zbog reputacije.

 

Elem, bas nakon odgledanih Sopranovih, krenuo sam sa gledanjem Mad Men, ne znajuci skoro nista o kakvoj se seriji radi. Kupila me u roku od odmah. 

Link to comment

"је л ти се чини да сад има мање да се ради а више да се размишља" :) коментар на финиш серије... дон који покушава да сазна смисао живота од теда и пег, спуштања од метиса и сали, агентице, мада има ту још да се анализира а ја сам већ малкице попио, финална сцена испред затворених врата где млади трудни брачни пар почиње живот, дон не зна куда даље.. биће ми жао кад се заврши

Link to comment

Dobra epizoda, barem nisam zevao. Mislim jesu to ponovoljeni motivi, ali barem je bilo dinamicno kao i uvek kada je Seli tu.

Naravno, navijamo za Dzoanu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...