Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kod babe Čohano

Featured Replies

ja bih rekla da ti je tu puno kakaa,zato je gorko a treba povecati kokosovo ulje da bude nosilac teksture tj da poveze sve

i mozda smanjiti susam..generalno je los recpet,nije losa ideja ali razmere nisu bas ok..

  • Replies 620
  • Views 76.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Podsetio si me kad je kod mame na poslu Žužana donela tortu u tegli. Nije imala u šta da je stavi i sručila sve u teglu. Slegla ramenima i rekla ‘torta je torta’.

  • Franke min ven, tulumbe!   Posle punjenja prvog šprica sam skontao da sam stavio prevelika jaja. Ok, dodao brašno, ispekao prvu turu. Dodao još brašna. Posle sam skontao da mi je šerpa previ

Posted Images

Ja mislim da treba bataliti "zdrave" kolaće

+1

jebo kolac bez pola kile putera i dve kile secera :D

ukus katastrofa al to je manji problem od toga sto ga se ne mozes resiti. sto rekla moja baba - ne ponovilo se. 

 

:lolol:

+1

jebo kolac bez pola kile putera i dve kile secera :D

i oraje i oraje :lolol:

oraje sam izostavio iz obzira prema renneu -_-

i oraje i oraje :lolol:

 

ustaj mala, zora je

 

na temu, pravio fritule po receptu komsinice bodulice. ispostavilo se da ne ide bas toliko secera koliko je ona napisala u receptu. pocrnile su cim sam ih stavio u ulje. doduse, okus i nije toliko los, ali su ruzne do zla boga.

jesi stavio rakiju?

prijavljujem od proshle nedelje 3 leba kod babe chohano, sa sedam kora, dakle ukupno 21 kora, kvasac nije radio ni sekund :ph34r:

Ja bih voleo da napravim neki lebac, al sad mi ortak kaže da on pravi ne sa kupovnim kvascem nego nekim koji je on sam pravio i da to pravljenje kvasca traje 2-3 dana.

Jel istina to ili me loži?

 

....shit has hit the fan...

Ja bih voleo da napravim neki lebac, al sad mi ortak kaže da on pravi ne sa kupovnim kvascem nego nekim koji je on sam pravio i da to pravljenje kvasca traje 2-3 dana.

Jel istina to ili me loži?

....shit has hit the fan...

nishta nije lozenje za ljude koji imaJu kad. zamisli da meljesh svoje brashno ^_^

napravio covek starter, ne lozi te

 

mada, ne vidim problem, niko ne kaze da moras i ti tako. sta hvali kvascu?

Edited by aram

napravio covek starter, ne lozi te

 

mada, ne vidim problem, niko ne kaze da moras i ti tako. sta hvali kvascu?

Nešto kao da je ovo zdravije, nemam pojma...

ako pitas ajvi, najzdravije je ne jesti leba uopste :D

 

mislim, toliko je stvari koje ce me pre toga ubiti da ne moram jos i o kvascu da brinem...

ako pitas ajvi, najzdravije je ne jesti leba uopste :D

 

mislim, toliko je stvari koje ce me pre toga ubiti da ne moram jos i o kvascu da brinem...

da ne pominjemo da je to josh jedno zivo bice o kom se treba starati, neka hvala :lolol:

 

to je kao ona pechurka iz kefira, samo treba da je kupash presvlachish pretachesh svaki neki dan i da moljakash ljude okolo da usvoje njenu decu. dok ti za to vreme litri domaceg kefira izlaze nanos i naushi, ali zdravo brate :d

Edited by gospa buba

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.