Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kod babe Čohano

Featured Replies

nemoj kefir

  • Replies 620
  • Views 76.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Podsetio si me kad je kod mame na poslu Žužana donela tortu u tegli. Nije imala u šta da je stavi i sručila sve u teglu. Slegla ramenima i rekla ‘torta je torta’.

  • Franke min ven, tulumbe!   Posle punjenja prvog šprica sam skontao da sam stavio prevelika jaja. Ok, dodao brašno, ispekao prvu turu. Dodao još brašna. Posle sam skontao da mi je šerpa previ

Posted Images

Ok, hvala!

ali ukoliko stavis zamrznutu iseckanu bananu, imaces odlicnu teksturu smutija i bez jogurta...dakle, ako nije prekasno, stavi iseckane komadice banane u zamrizivac na jedno dva sata, pa u blender (ukoliko nije bas jako slab da ne moze da melje kockice leda)

ali ukoliko stavis zamrznutu iseckanu bananu, imaces odlicnu teksturu smutija i bez jogurta...dakle, ako nije prekasno, stavi iseckane komadice banane u zamrizivac na jedno dva sata, pa u blender (ukoliko nije bas jako slab da ne moze da melje kockice leda)

 

To je već spremljen Frikomov mix za smuti u kesi, koji ima u sebi bananu i bobice, ne znam u kom procentu. Na kesi piše dodati jogurt, pa sam zato pitala jel može mleko. Znači, banana ima.

moze mleko

  • 5 months later...

ovo najjednostavnije sam uspela da babaucohanim :D

 

prvo pola nisam stavila jer nemam il ne volim, a drugo hrabro i odlucno sam promenila razmere jer ja znam najbolje. brate, koje sranje. 

  • 1 month later...

mislim da je ovo poslednji put da sam pokušao da skuvam sušeni grašak. svaki put ispadne bezveze. menjao sam grašak, koristio žuti, zeleni, menjao recepte... i sve bezveze. osim gustog potaža, sa time ništa drugo ne može da se skuva, a ni potaž nije nešto. one kao "pljeskavice" od povrća ne smatram hranom, dok se "variva" pretvaraju u bezlične kaše, ne naročito ukusne.

Imam slična iskustva, ali samo sa ovdašnjim sušenim graškom. U Rusiji sam kuvao nešto tipa čorbast pasulj, samo sušeni grašak umesto pasulja i bilo je ukusno, a i zrna su imala nekog "mesa". Ovde sam se baš smorio i to sam uzeo kao neki grčki iz vera, koji je kao dobar. Međutim - zrna ostaju živa dok se potpuno ne  dezitegrišu i ispadne kao neka bezveze čorbuljica. Ne znam zašto je  to tako.

 zrna ostaju živa dok se potpuno ne  dezitegrišu i ispadne kao neka bezveze čorbuljica. Ne znam zašto je  to tako.

 

 

upravo je to najveći problem. te graškove sam vukao i iz Italije i uvek je isto - dezintegracija ili nekuvano, nema između. pritom, bar da je ukus vredan zajebancije, ama nije.

  • 1 month later...

ne racuna se ako nisi pravila :P

ma gde pravila, pozlilo mi samo od gledanja

 

razumem da sam promašila temu :)

  • 1 month later...

Spremim ja lepo kolač za drugarice koje mi dolaze na kafu. Blago imam tremu jer je jedna od njih perfektna kuvarica. I dolaze one, ja uzmem sito da pospem prah šećerom kolač, kao final touch.
I poslužim kolač beo od ...sode bikarbone.

 

(Drugarke bile neviđene carice, uzele, otresle so i kao nema veze, ne oseća se ništa; a ja posle gricnem a ono :puke:)

 

 

uvek mozes da ga prodas ko kolac protiv raka i ostalih bolestina koje leci soda bikarbona :D 

ja sodu imam preventivno od kilo, da se ne bi pomeshala sa finim sastojcima :lol:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.