Jump to content
IGNORED

Suncanje


Allegra

Recommended Posts

12 minutes ago, Serena said:

kraju cu ga skinuti skroz pa nek gledaju ljudi  sta me briga, nikom nista nisam ukrala

Stala 2 puta u red kad se delilo i sad ti je zao ;)

 

Probaj da nadjes vece brojeve u DE - recimo na amazon.de, rade sigurno isporuku u IT.

Ili u FR, rekao bih da tamo imaju kupice za vece brojeve :)

 

  • Hvala 1
Link to comment

Vidi sta tvoja imenjakinja Serena nosi :D.

Mozda da probas da nadjes ipak nesto pamucno za preko leta. Nemam tih problema jednom sam stajala u redu kad se delilo :D

  • Haha 2
Link to comment

Ma nisam ni ja dva puta, jedan i po:lolol:

Izgleda je u pitanju alergija na gumu, a svaki od njih ispod grudi ima gumu :mad: ne postoji pamucna guma. 

@x500 hvala puno, bas si se potrudio. Narucim ja lane na nekom nemackom sajtu, kad je stigao sokirala se :lolol: padobrani :blink:

I Sereni Vilijams bi bio velik. 

Bez probe je jako tesko izabrati ga. 

  • +1 1
Link to comment

@Serenaa Lisca? Razumem te potpuno. Lisca ima velike brojeve a komforan veš, kvalitetan nadasve. Ima kod nas i Bonatti, nije loše, nalazila sam ponešto. Sad imaš dosta bruseva i raznih varijacija bez žice. A mislim da je kod nas još uvek Lisca najbolja. Mada ne znam za sve radnje, a neke i ne ulazim (women secret npr) jer kapiram da su namenjen tinejžerkama po veličinama.

  • Wub 1
  • Hvala 2
Link to comment

uz liscu mislim i lindex

takoreci sve sto meni ne odgovara jer imam kontrazahtjeve (dok italijanske brendove trazim po malim radnjicama ili u cg)

Edited by morgana
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
48 minutes ago, Svemir Zeka said:

@Serenaa Lisca? Razumem te potpuno. Lisca ima velike brojeve a komforan veš, kvalitetan nadasve. Ima kod nas i Bonatti, nije loše, nalazila sam ponešto. Sad imaš dosta bruseva i raznih varijacija bez žice. A mislim da je kod nas još uvek Lisca najbolja. Mada ne znam za sve radnje, a neke i ne ulazim (women secret npr) jer kapiram da su namenjen tinejžerkama po veličinama.

Pravda za zene sto trguju u woman secret :D

Link to comment
21 minutes ago, Ras said:

Nemojte sada i o petnim trnovima ovde, molim vas!

Tek što sam zamolio moderaciju da splituje interesantnu diskusiju o kupovini grudnjaka u novu temu.

Posle ces da guglas korpa ova, korpa ona, obim, velicina, pa tu se niko ziv ne moze snaci :D

  • Haha 1
Link to comment

Jel ima ovde neka zenska kafana pa da se mi lepo izjadamo o svemu i svacemu :lolol:

Moram da odgovorim zeki :wub:

10 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ali ovde je Serena sad, a ona je to rešila!

Imala sam 5 terapija neke onde d'urto (google kaze udarni talasi) i bolje mi je. 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...