Jump to content
IGNORED

Suncanje


Allegra

Recommended Posts

Lepo kaze ona madzarska poslovica - poljubac bez brkova je kao supa bez rezanaca :)

 

On 18. 7. 2023. at 8:30, Filozof manijak said:

 

Pusti sad sunčanje, o kojoj temi ovde govorimo:)

Da prilagodim onu cuvenu - sve srecne teme lice jedna na drugu, a sve nesrecne su nesrecne na svoj nacin ;)

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
14 minutes ago, Svemir Zeka said:

Da sučem mustaše i sakupljam narodne umotvorine :nobles:

Suncaj sise :D

Onda mozes i brkove da suces na plazi niko nece ni primetiti 

 

  • Haha 7
Link to comment

Ja se zajebah juce na bazenu u Rumi, zvala me jedna klinka sto smo se pre voleli i vidjali i otisli na par sati a nisam se mazao, zapricali se i cackao telefon i jbg, prodje vreme. Na vec solidnu podlogu tj. prilicno tamnu boju sam uspeo da pocrvenim, sreca pa gore izgleda nego sto jeste i ne pece me mnogo ali sam idiot svakako :isuse:

 

Inace, dobitna kombinacija vec godinama je lagano pocetkom leta plaza zagrevanje par puta po sat-sat i po sa izbegavanjem najgroznijih termina, a kasnije to isto plus nudizam na terasi i na jednom manjem jezeru u okolini SM, da ujednacim boju da ne bude ono grozno crno belo. 

Link to comment

292F5DB5-B0BF-4AA5-9413-76D94953B612.jpeg.be8152cc47ec2a8c8177110433423747.jpeg

 

Ove godine koristim Medical Plants u okviru kampanje kupujmo domaće. Baš je tako kako opisujete, teže se razmaže, ali radi posao. Plus, za idiote poput mene važno je da vidiš svojim očima gde si se namazao i, što je još bitnije - gde nisi.

 

Uzgred, kako sam informisana od žene koja proizvodi kozmetiku - razlika izmedju spf 30 i spf 50 u pogledu zaštite je nedovoljno velika, a hemikalije koje se trpaju u kreme sa spf 50 dovoljno štetne, da je razumnije i bolje odabrati prvu opciju.

  • Hvala 1
Link to comment
14 hours ago, Ras said:

To crno belo je i najbolji efekat sunčanja. Za razliku od eurokrema, ovde preferiram belo.

Preferiram da se zahvati crno-beli mix :)

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...