Jump to content
IGNORED

Suncanje


Allegra

Recommended Posts

12 minutes ago, Serena said:

kraju cu ga skinuti skroz pa nek gledaju ljudi  sta me briga, nikom nista nisam ukrala

Stala 2 puta u red kad se delilo i sad ti je zao ;)

 

Probaj da nadjes vece brojeve u DE - recimo na amazon.de, rade sigurno isporuku u IT.

Ili u FR, rekao bih da tamo imaju kupice za vece brojeve :)

 

  • Hvala 1
Link to comment

Vidi sta tvoja imenjakinja Serena nosi :D.

Mozda da probas da nadjes ipak nesto pamucno za preko leta. Nemam tih problema jednom sam stajala u redu kad se delilo :D

  • Haha 2
Link to comment

Ma nisam ni ja dva puta, jedan i po:lolol:

Izgleda je u pitanju alergija na gumu, a svaki od njih ispod grudi ima gumu :mad: ne postoji pamucna guma. 

@x500 hvala puno, bas si se potrudio. Narucim ja lane na nekom nemackom sajtu, kad je stigao sokirala se :lolol: padobrani :blink:

I Sereni Vilijams bi bio velik. 

Bez probe je jako tesko izabrati ga. 

  • +1 1
Link to comment

@Serenaa Lisca? Razumem te potpuno. Lisca ima velike brojeve a komforan veš, kvalitetan nadasve. Ima kod nas i Bonatti, nije loše, nalazila sam ponešto. Sad imaš dosta bruseva i raznih varijacija bez žice. A mislim da je kod nas još uvek Lisca najbolja. Mada ne znam za sve radnje, a neke i ne ulazim (women secret npr) jer kapiram da su namenjen tinejžerkama po veličinama.

  • Wub 1
  • Hvala 2
Link to comment

uz liscu mislim i lindex

takoreci sve sto meni ne odgovara jer imam kontrazahtjeve (dok italijanske brendove trazim po malim radnjicama ili u cg)

Edited by morgana
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
48 minutes ago, Svemir Zeka said:

@Serenaa Lisca? Razumem te potpuno. Lisca ima velike brojeve a komforan veš, kvalitetan nadasve. Ima kod nas i Bonatti, nije loše, nalazila sam ponešto. Sad imaš dosta bruseva i raznih varijacija bez žice. A mislim da je kod nas još uvek Lisca najbolja. Mada ne znam za sve radnje, a neke i ne ulazim (women secret npr) jer kapiram da su namenjen tinejžerkama po veličinama.

Pravda za zene sto trguju u woman secret :D

Link to comment

Nemojte sada i o petnim trnovima ovde, molim vas!

Tek što sam zamolio moderaciju da splituje interesantnu diskusiju o kupovini grudnjaka u novu temu.

  • Haha 4
Link to comment
21 minutes ago, Ras said:

Nemojte sada i o petnim trnovima ovde, molim vas!

Tek što sam zamolio moderaciju da splituje interesantnu diskusiju o kupovini grudnjaka u novu temu.

Posle ces da guglas korpa ova, korpa ona, obim, velicina, pa tu se niko ziv ne moze snaci :D

  • Haha 1
Link to comment

Jel ima ovde neka zenska kafana pa da se mi lepo izjadamo o svemu i svacemu :lolol:

Moram da odgovorim zeki :wub:

10 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ali ovde je Serena sad, a ona je to rešila!

Imala sam 5 terapija neke onde d'urto (google kaze udarni talasi) i bolje mi je. 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...