Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Ja isto mislim da nije folirant, nego je iz jedne jako teške priče stigao tu gde je, pa sad eto ima potrebu da stalno dokazuje da ima nešto u glavi...
mene je galeb kupio zauvek dokumentarcem o daunu i tu se pricha zavrshava. galeb je divan chovek i moze da radi shta hoce i kako hoce. moze i da se folira biggrin.png

poznati ljudi koji imaju neku ovozemaljsku teshku i nereshivu situaciju i muku i javno govore o tome na dobar nachin, oni su uteha ovom svetu.

sent from bubamoto


  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
On 18.10.2020. at 15:52, Lezilebovich said:

Slazem se da nije folirant, ali bas tu ukljucenost u scenu, poznavanje ljudi i situacija je, teoretski, mogao bolje da iskoristi nego da pita kako je eyesburn dobio ime i koje godine je kojot otputovao u etiopiju. Valjda je poenta podkasta da cujemo sta gost misli o necemu, a ne da nabraja kada je ko dosao i otisao iz benda. Ali dobro, nekome to vise odgovara i nadam se da ce Agelast i dalje uspesno raditi

Većina gledalaca podkasta je mlađa i mnogi Kojota znaju samo kao naduvanog lika sa dredovima i treba ih upoznati sa detaljima.Ja na primer volim te fakte što je neko rekao 

do puno njih je teško doći.

O čemu će pričati zavisi od gosta,sa Canetom je to bilo najmanje o muzici i mislim da je Cane spreman da ode kod Kreše i Na rubu znanosti.

Posle emisije sa Kojotom ponudio mi je jutub kada je bio gost na balkan infu, pita onaj Kojota šta misli o Kosovu,politici,gejbrakovima...a ovaj ne zna gde je Kosovo i baš ga briga za 

svetske trendove,bilo je malo i neprijatno za slušanje.Ali se više dotakli rasta religije sa te strane je bilo okej,mogao bi i neki podkast samo o tome 

Posle me jutub prebacio na Baneta Sanšajna  u balkan info ,većim delom je bio zabavan  tako da idu preporuke 

 

Dobra je galeb ptica,fino leti 

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Postoji li neki add on ili program preko kog se mogu skinuti podcastovi? Slusam neke na NPRu za koje nisu stavili download (tamo kao da nasumicno imaju). A ne snalazim se nesto sa ovim mozilinim dodatkom "Podcast player". :cry:

 

//Pretpostavljam da bi stari Flashgot pronasao fajl, ali to ne radi vec dugo na FFu.

Link to comment

Daj konkretno da vidimo koji, (ako nisu stavili download onda slaba vajda) potraži ih kroz neki app za mobilne koji dozvoljava download, ja koristim recimo player.fm

  • +1 1
Link to comment

Prosto. Klikneš na subsribe to podcast, pa poslednja opcija rss link. Otvoriće ti se XML fajl, nema veze ako je markup malo čudan, tražiš tag <enclosure url

za epizodu koja te zanima, i samo iskopiraš link i paste-uješ link u novi tab. Npr: https://edge2.pod.npr.org/anon.npr-podcasts/podcast/npr/invsb/2020/03/20200327_invsb_200326_wvw_final_bounce_melanin_fix-d7fe339c-3066-481f-9a37-d1f650c4928b.mp3/20200327_invsb_200326_wvw_final_bounce_melanin_fix-d7fe339c-3066-481f-9a37-d1f650c4928b.mp3_1faea5df8ce8f13a6a003ed32d953e73_59648806.mp3?awCollectionId=510307&awEpisodeId=821450882&orgId=1&d=3751&p=510307&story=821450882&t=podcast&e=821450882&size=59886163&ft=pod&f=510307&hash_redirect=1&x-total-bytes=59648806&x-ais-classified=download&listeningSessionID=0CD_382_307__48aa1423dfe879c816645a7b27560517393d1de1

 

Ovde će ti se otvori najobičniji audio player, na tri tačkice imaš opciju za download.

Edited by Timothy Leary
Link to comment
10 minutes ago, Timothy Leary said:

 

Tako sam i mislila da se negde krije link, samo - kako ga izvuci? RSS mi nije pa na pamet uopste. Super!

 

Ja prosto stavim mp3 u plejer/telefon pa tako slusam kada sam napolju, inace nemam internet na telefonu pa mi nista drugo ne znaci.

Link to comment
 
Tako sam i mislila da se negde krije link, samo - kako ga izvuci? RSS mi nije pa na pamet uopste. Super!
 
Ja prosto stavim mp3 u plejer/telefon pa tako slusam kada sam napolju, inace nemam internet na telefonu pa mi nista drugo ne znaci.
U smislu nemaš u paketu ili na telefonu?
Ako nemaš na paketu, povežeš se kući wifi dl i onda natenane slušaš...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

U smislu nemaš u paketu ili na telefonu?
Ako nemaš na paketu, povežeš se kući wifi dl i onda natenane slušaš...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Lol, ma ja sam u praistorijskom dobu - nemam nikakav paket na telefonu. Koristim prepaid, uplatim 25 evra i vozim n meseci sa tim. :)

Volim da slusam stvari dok setam, pa tada prebacim sta me zanima na mob ili na plejer, zato mi ne odgovara nista sta je online. Cak i kada sam kod kuce volim da imam tu slobodu da ne moram biti u browser-u i na internetu.

Link to comment
16 hours ago, ultra plasticni said:

Imas osecaj da te kao prate?

 

Ma jok, prosto nemam potrebu da imam internet na telefonu stalno - wifi kod kuce je dovoljan. Telefon mi na redovnoj bazi sluzi da obavim razgovore, posaljem neku kracu poruku (izuzetno mrzim da kucam na telefonu jer sam tu spora, dok na tastaturi letim), i da na njemu imam sta da slusam ili citam nesto krace.

I kod kuce na kompu - radije bih da slusam nesto u programu za slusanje nego da radim to kroz browser.

 

+ Pronasla sam moj stari Creative player, pa njega koristim dok setam da slusam stvari. :)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 8 months later...

Probao da slusam Ercega kod Galeta i ne mogu da ih zavrsim evo treci dan. Jednostavno dobijem neki napad besa dok Burek prica. Ona kombinacija smirenog glasa i nadmenosti ubija nesto u meni. :D Btw, glas mu kida, kao stvoren da bude voditelj/podcaster. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...