Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dilituj ga, ili radije ne, ostavi da se nasmejemo ponekad :lol:
Vidim da mu je rođendan, pa ću optimistički da se samozaluđujem da se napio pre nego što je to napisao.Inače, treba ipak imati i takve na forumu.edit: e, da, srećan rođendan Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment
Vidim da mu je rođendan, pa ću optimistički da se samozaluđujem da se napio pre nego što je to napisao.Inače, treba ipak imati i takve na forumu.edit: e, da, srećan rođendan
Hvala na čestitci!Ipak Hamilton neće dobiti titulu. :) Stjuardi potvrdili Kimijevu titulu, vest sa sajta B92.B92
Link to comment

Alonso protiv Meklarenove žalbeFernando Alonso veruje da bi bila sramota ako bi Luis Hamilton dobio titulu na ?zelenom stolu?. Alonso i britanski as Hamilton su ostali bez titule jer su imali poen zaostatka u odnosu na Kimija Raikonena, nakon što je vozač Ferarija osvojio Veliku Nagradu Brazila i titulu prvaka. Ipak, Hamilton je dobio novu šansu nakon što su utvrđene nepravilnosti u vezi sa temperaturom goriva u bolidima Roberta Kubice, Nika Hajdfelda i Nika Rozberga.Diskvalifikacija sva tri vozača pomerila bi Hamiltona na četvrto mesto u trci, čime bi osvojio tiitulu, ali tokom dugačkog sastanka FIA stjuarda, niko nije suspendovan zbog ?nedovoljnih dokaza?.Meklaren je odmah obavestio FIA da planira da se žali na odluku, ali Alonso, dvostruki prvak iz 2005. i 2006, rekao je da to ne bi bio ispravan način da se završi ova, već i previše turbulentna sezona.Alonso je rekao za špansku radio stanicu Kadena Ser:?Ukoliko on (Hamilton) osvoji titulu zahvaljujući ovome, to ne bi bilo pošteno i to bi bila sramota za ovaj sport?.?Nisam siguran šta bi on mislio o tome ? pretpostavljam da ako vam daju titulu, nećete da mislite da je to poklon, već da ste je zaslužili?.?Hamilton bi bio oduševljen?, smatra španac.Predsednik Ferarija Luka Montecemolo, složio se sa Alonsom, izjavivši da je Meklarenova žalba ?besmislena?.?Pravila kažu da ako je neko vozilo suspendovano, da to ne znači da će ostalima automatski da budu dodeljeni poeni?.konacno nesto pametno i od alonsa+ da se slozim sa ovim

...pored njega je čak i Alonso počeo da mi bude simpatičan :blink: ...
Link to comment
Alonso protiv Meklarenove žalbeFernando Alonso veruje da bi bila sramota ako bi Luis Hamilton dobio titulu na ?zelenom stolu?. Alonso i britanski as Hamilton su ostali bez titule jer su imali poen zaostatka u odnosu na Kimija Raikonena, nakon što je vozač Ferarija osvojio Veliku Nagradu Brazila i titulu prvaka. Ipak, Hamilton je dobio novu šansu nakon što su utvrđene nepravilnosti u vezi sa temperaturom goriva u bolidima Roberta Kubice, Nika Hajdfelda i Nika Rozberga.Diskvalifikacija sva tri vozača pomerila bi Hamiltona na četvrto mesto u trci, čime bi osvojio tiitulu, ali tokom dugačkog sastanka FIA stjuarda, niko nije suspendovan zbog ?nedovoljnih dokaza?.Meklaren je odmah obavestio FIA da planira da se žali na odluku, ali Alonso, dvostruki prvak iz 2005. i 2006, rekao je da to ne bi bio ispravan način da se završi ova, već i previše turbulentna sezona.Alonso je rekao za špansku radio stanicu Kadena Ser:?Ukoliko on (Hamilton) osvoji titulu zahvaljujući ovome, to ne bi bilo pošteno i to bi bila sramota za ovaj sport?.?Nisam siguran šta bi on mislio o tome ? pretpostavljam da ako vam daju titulu, nećete da mislite da je to poklon, već da ste je zaslužili?.?Hamilton bi bio oduševljen?, smatra španac.Predsednik Ferarija Luka Montecemolo, složio se sa Alonsom, izjavivši da je Meklarenova žalba ?besmislena?.?Pravila kažu da ako je neko vozilo suspendovano, da to ne znači da će ostalima automatski da budu dodeljeni poeni?.konacno nesto pametno i od alonsa+ da se slozim sa ovim
Hm, video bih sta bi Alonzo izjavio da je on bio sedmi. Sigurno da je zalba besmislena i da bi titula koju bi tako osvojio bila sramota za ovaj sport.Sramota je sto je on dozvolio sebi da ga jedan greenhorn razvali i da dovede sebe u situaciju da mu Kimi spasava jaja od blamaze.
Link to comment
Hm, video bih sta bi Alonzo izjavio da je on bio sedmi. Sigurno da je zalba besmislena i da bi titula koju bi tako osvojio bila sramota za ovaj sport.Sramota je sto je on dozvolio sebi da ga jedan greenhorn razvali i da dovede sebe u situaciju da mu Kimi spasava jaja od blamaze.
ma slazem se ja sa tobom i slyjom, al' mi nekako te njegove izjave sad zvuce simpaticno (mozda zato sto su jadne i pateticne) :)
Link to comment
ma slazem se ja sa tobom i slyjom, al' mi nekako te njegove izjave sad zvuce simpaticno (mozda zato sto su jadne i pateticne) :)
Drago mi je što mali Hamilton nije osvojio titulu, to bi ipak bilo suviše za njega.
Link to comment

Mislim da je bolje prosao Kovalainen od Hamiltona, ovaj prvi nije nista izgubio, a dobio je potrebno iskustvo. Luis je uprskao sezonu i posta najveci tragicar, da su Alonza forsirali kao njega ovaj bi odavno osvojio naslov prvaka F1. Tesko ce se oporaviti od ovakve sezone

Link to comment
Sad kad sam se osvestio od pijanstva uzrokovanog proslavom Kimijeve titule, konacno moram da se zapitam: koje pomracenje svesti se desilo kod Hamiltona? Cele sezone vozi ziheraski i skuplja vredno 2. i 3. mesta i u poslednjoj trci u kojoj mu je dovoljno 5. mesto on resi da se trka???
Blic Luis Hamilton je juče u Interlagosu pritisnuo pogrešno dugme na kontrolnoj tabli i zato je njegov bolid počeo da usporava. Amaterska greška Luisa Hamiltona, tvrde na web-portalu pitpass.com, kriva je za drugi kritični trenutak Meklarenovog vozača u osmom krugu završne ovogodišnje trke Formule 1, kada je s osme pozicije pao na osamnaestu, navodi Totalsport. Njegov je menjač navodno blokirao jer je umesto dugmeta za promenu brzine pritisnuo dugme za pokretanje, odnosno paljenje motora. To je izazvalo kompjuterski problem jer je softver morao ponovno da se ?napuni?, kao kada se ?restartuje? kompjuter. Informacija je zasad u sferi nagađanja. Zvanično objašnjenje problema dao je Ron Denis rekavši ?da se radilo o grešci celog tima?. Ukoliko je ovo istina,Hamilton je ....pa nemam reči.... :blink:
Link to comment
Jos jedan dokaz da mu je usla voda u usi
Po meni najverovatnije objasnjenje -- jeste vozio kao robot ove godine (kapa dole), ali za ovakvu trku ti trebaju Kimijevi (anestezirani) nervi.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...