Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Formula 1

Featured Replies

Samo da konstatujem kako, da je Alonso na ovaj način osvojio titulu, ne bi moglo da se živi od Fernando-hejtera na jednoj i baba narikača nad tužnom Kimijevom sudbinom, na drugoj strani.šteta za Hamiltona. Mislim da je zaslužio ovu titulu.

  • Replies 4.6k
  • Views 264.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kimiljubitelju <_<
ma jok...Mcmrzitelj :P

Edited by nexus13

šteta za Hamiltona. Mislim da je zaslužio ovu titulu.
Zasto?apsolutno se ne bih slozio... zasluzio je onaj ko ima najvise pobeda :Dedit: slozio bih se s' onim sto si napisao pre o Alonsu.

Edited by Bustin

Zasto?apsolutno se nebih slozio... zasluzio je onaj ko ima najvise pobeda :D
Pa jest...i to što kažeš. Ja to onako, navijački, tj. hejterski, kad je već Alonso definitivno nije zaslužio. wink.gif

kako da se ne spomene da je Kimi trenutno najbrzi na stazi :D

Kimi je neprevazidjeni ludak :) Klinac je toliko proteziran cele sezone da bi bilo degutantno da osvojio

Kimi sampion. Steta za dete.

Edited by kojot

pa toooooooo .....Kimi :Hail: :Hail: :Hail:

nek vala samo sto se hamilton qchio

Konačno, prvi put posle Sene da pobedi u šampionatu neko za koga navijam. :D

Ček da pitam, da je Alonso namerno ispao, tj. da nije završio trku - njegov klupski kolega bi bio prvak sveta?

Za mene apsolutno najlepsi moment u F1. Bravi Kimi.edit: slovce

Edited by Bustin

Ček da pitam, da je Alonso namerno ispao, tj. da nije završio trku - njegov klupski kolega bi bio prvak sveta?
Ne... Hamiltom je morao biti po bodovima ispred Kimija jer je ovaj, kao bolji vozac, imao vise pobeda. Znaci minimum peti. Zavrsio je sedmi.
Ček da pitam, da je Alonso namerno ispao, tj. da nije završio trku - njegov klupski kolega bi bio prvak sveta?
ne..., bio bi 6 i opet bi mu falio bod

Kimmiiiiii! :thumbup:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.