April 17, 20251 yr 1 žambil žabajevfali još džingis kan da pokrijemo celi daleki istok i centralnu aziju
April 25, 20251 yr N1VIDEO Požar na Tošinom bunaru: Vatrogasci na terenuKod Tošinog bunara u Beogradu u petak uveče je došlo do požara.
April 25, 20251 yr Ovo za Gangulu i 11. April...Jedan od trenera plivanja tamo ima sledeću teoriju:Šapiću se ne isplati da bude full vlasnik. Njemu je dobro da "država" u nekom obliku bude vlasnik. Da on izvlači kintu, a država kao vlasnik pokriva gubitke...
May 8, 20251 yr On 26. 4. 2025. at 1:10, Frank Pembleton said:Ovo za Gangulu i 11. April...Jedan od trenera plivanja tamo ima sledeću teoriju:Šapiću se ne isplati da bude full vlasnik. Njemu je dobro da "država" u nekom obliku bude vlasnik. Da on izvlači kintu, a država kao vlasnik pokriva gubitke...Pa to je bukvalno modus operandi svih na vlasti.
May 19, 20251 yr sta uradi crni Gangula ovo u Bul Zorana Djindjica? cccc oko skole Dusko Radovic i onaj deo ispred one staklene banke??? Poslednje komadice zelenila su unakazili i ubacili parkinge jbt kome je ovo lepo?
May 19, 20251 yr Уф то је код мене у крају баш.. Тај део код Душка је и океј испао, преживео је део зеленила, у овом другом делу је баш ужас. Али то негде могу и да скапирам да је било неопходно јер је тај део био проблематичан, по једна трака само и стварале су се гужве константно. Тај део је јако лоше испројектован још док се градио Нбг јбг. И наставак су проширили до Џакарте, ту је страдала пешачка стаза јер кога брига за пешаке што пешачиш сиротињо. Сад (већ сто година) проширују оно парченце Тошиног поред солитера и ајде то свакако има смисла целу ту улицу проширити до Земуна, али хоће изгледа да прошире и Париске комуне што је већ скандал јер ко год живи ту зна да нема никакве потребе за тим, да је по две траке у оба смера више него доовљно на том потезу. Ту ће тек да страда зеленило и они жбунићи који лепо одвајају коловоз од тротоара.Наравно начин на који се све то ради је језив и не би прошао ни у једној нормалној земљи никада. Ван свих процедура, само покажу прстом и копај, шири, уништавај ко те шта пита.
May 19, 20251 yr pa aj sirili su ulicu za jos dve trake, pa bas zato su trebali da ostave to malo parcence travnjaka koje je ostalo a ne i tu da trpaju parkinge i automobile. Cela ta ideja otimanja zelenila i stimulisanja automobilswkog saobracaja (Jos od Vesica) je totalno kretenska, Em je ruzno em su samo jos vece guzve
May 19, 20251 yr Šta je sa Tošinim bunarom, onaj deo gde se u desno skreće iz P. Komune pa do kraja tj do Zemuna? To je prema davnim planovima viđeno da se ruši sa desne strane radi proširivanja, ali ne znam da li i najnoviji planovi podrazumevaju rušenje ili se od toga odustalo. Edited May 19, 20251 yr by Pixisis
May 19, 20251 yr Pa to pretpostavljam ne isključuje jedno drugo. Širenje ulice finansirano iz budžeta, a onda se uz tako široku novu lepu džadu dignu zgrade gde kvadrat košta 3x više nego što bi trenutno koštale ako bi bile uz T Bunar kakav jeste.
May 19, 20251 yr Ne iskljucuje ako ti je stalo do stanovnistva, ako nije, dignuce zgrade do samog kraja ulice, zabole ih.
May 19, 20251 yr Ту свакако мора да се сруши гомила кућа да би се проширило, не може другачије. А то је озбиљан процес, питање је да л’ ће и кад ће то бити урађено. А то парче је једно од критичнијих у граду, врло прометно а само по једна трака у оба смера.22 minutes ago, whiskeytown1 said:pa aj sirili su ulicu za jos dve trake, pa bas zato su trebali da ostave to malo parcence travnjaka koje je ostalo a ne i tu da trpaju parkinge i automobile. Cela ta ideja otimanja zelenila i stimulisanja automobilswkog saobracaja (Jos od Vesica) je totalno kretenska, Em je ruzno em su samo jos vece guzveЈбг ту је већ био паркинг онако уздужно, не можеш само да га склониш кад ионако влада помама за паркинг местима.
May 19, 20251 yr 1 minute ago, johan nagel said:Ту свакако мора да се сруши гомила кућа да би се проширило, не може другачије. А то је озбиљан процес, питање је да л’ ће и кад ће то бити урађено. А то парче је једно од критичнијих у граду, врло прометно а само по једна трака у оба смера.Јбг ту је већ био паркинг онако уздужно, не можеш само да га склониш кад ионако влада помама за паркинг местима.Ali onoliko proširen TB gubi bar deo smisla ako se ne proširi na celoj dužini. Tu je valjda bila planirana velika petlja gde bi se povezalo ugrinivačkom za dalje tj na gore.
Create an account or sign in to comment