Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

iskoči mi na reelsu neka agentica prodaje, koja objašnjava kada će pasti cene nekretnina u bg

parafraziraću “kada stan na  nbg u starogradnji od >40moglašen na +100k€ u danu postavljanja oglasa ne bude došlo da gleda 10 potencijalnih kupaca”

Link to comment

Pasce onog trenutka kada ljudi budu imali nesto drugo u sta mogu da ulazu pare ili kad para ponestane. Dakle ili kad drzava olaksa trgovinu na berzi/pokretanje malog biznisa itd... ili kad nam neko zavrne ruku i vise ne budemo mogli da ovoliko dilujemo drogu.

 

Naivno verujem da bi neka promena vlasti cak i samo na nivou Beograda moglo da oteza posao sumnjivim likovima i spusti cene. Realno, verovatno precenjujem opoziciju i moralno i po sposobnosti.

Link to comment
5 minutes ago, Shan Jan said:

Pasce onog trenutka kada ljudi budu imali nesto drugo u sta mogu da ulazu pare ili kad para ponestane. Dakle ili kad drzava olaksa trgovinu na berzi/pokretanje malog biznisa itd... ili kad nam neko zavrne ruku i vise ne budemo mogli da ovoliko dilujemo drogu.

 

Naivno verujem da bi neka promena vlasti cak i samo na nivou Beograda moglo da oteza posao sumnjivim likovima i spusti cene. Realno, verovatno precenjujem opoziciju i moralno i po sposobnosti.


mislim da je ovde ključ

ili da nam daju svima da dilujemo drogi

Link to comment
10 minutes ago, napadaj said:

Drugar pre neku godinu kupio akcije za 800 evra i tog dana je to bio najveći promet na BELEX-u. :lolol:

Pricamo o trgovini na stranim berzama. To sada mora preko brokerskih kuca koje skidaju kozu sa ledja. 

 

Jedino za sada vredno pomena je fizicko investiciono zlato. Ono je oslobodjeno PDVa kod nas. I dobra strana zlata je sto mu raste vrednost u vreme krize a to je obicno vreme kad ti i treba dodatni novac.

Link to comment

Tamo gde ima berze..manjak je kladionica...

 

Tamo gde je berza djoka..tamo kladionica ima na svakom cosku. 

 

Dakle gospodo, sve na MCity. 

Rekao bih i na Partizan ali ne valja mesati biznis i emocije..a nesto se ine isticemo poslednjih dana.

Link to comment
7 minutes ago, Shan Jan said:

Pricamo o trgovini na stranim berzama. To sada mora preko brokerskih kuca koje skidaju kozu sa ledja.

 

 

Nisam video da je diskusija ograničena na strane berze.

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

Nisam video da je diskusija ograničena na strane berze.

Nije da neko ogranicava :) nego ne znam bas nikog ko trguje na nasoj berzi pa mi deluje malo relevantno.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...