Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ma znam. Nego razmišljam, nema table, niko nas nije pitao, a oni koji su predložili parking su izgubili  u blokovima. Ali svi su anestezirani gužvama i ne verujem da bi se iko bunio. Unakaziće ovaj deo grada. Tj. osvetiće se za poraz.

Link to comment
58 minutes ago, Willow said:

Jebote, kakvi smradovi :(. Jesu liuklonjeni neki od onih Cunami splavova tako revnosno? 

nekoliko puta...

mada ako se ne varam, neki od Punktova ( ex-Cunamija) su konkurisali i dobili mesto u novoj podeli

Link to comment

Nego, nije se dugo cekalo da govnari smrdljivi krenu u betoniranje najveceg parka na NBGu:

Quote

Prirodnjački muzej u Beogradu dobiće novu, namensku zgradu, koja će biti izgrađena na prostoru kompleksa "Parka prijateljstva" u Novom Beogradu, saopštilo je večeras Ministarstvo kulture.

...

Za smeštaj, normalan rad i potpuno ostvarivanje zaštite i čuvanja muzejskih zbirki Prirodnjačkog muzeja planiran je prostor od približno 15.000 metara kvadratnih u tri nivoa, od čega nekoliko hiljada kvadratnih metara za izložbene sale.

....

Ova lokacija idealna je iz više razloga: lako je dostupna, postoje saobraćajni i komunikacioni uslovi, pruža mogućnost dovoljno velike površine za izgradnju odgovarajuće zgrade, nalazi se u prijatnom ambijentu modifikovane prirodne sredine (park-šuma).

:censored:

Edited by Shan Jan
  • Haha 1
Link to comment

A u međivremenu, još jedna "lepotica"... Uglavljena u brdo u T.Bunaru

 

IMG_1883.jpeg

Edited by Frank Pembleton
  • Haha 2
  • Hvala 1
  • Tužno 3
Link to comment
20 minutes ago, Milošica said:

Jeste.

 

Može neko da me kvotuje pošto sam napadaju na ignoru zbog horoskopa i zato što sam mlad.

moze imenjace

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...