Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

1 hour ago, Frank Pembleton said:

Buka je od slepera koji tuda prolaze sjebavaju put, nisu im pokriveni tereti pa rasipaju pesak svuda.Sto je najgore ta separacija izgleda nema papire, jer na zahtev MUP i kapetanije nisu imali.

Ali nastavi samo dobro ti ide....Progres ne sme da stane

 

komentarisacu ovo, nezavisno. 

 

ovo implicira da je pre sns-a sve u ovoj zemlji gradjeno sa papirima i prema propisima? pravili su se protesti za svaku novogradnju ne bi li se proveili papiri? jebemu mater, i ja sam rastao maltene na gradilistu, oko nas su se zidale zgrade ko pecurke, naselja citava. i to sve u pripizdini 6-7km od centra. kakvi crni pokriveni kamioni.

 

onda su nam na poljani izgradili sluzbeni glasnik, stampariju u sred naselja, koja je bucnija i stetnija od bilo kakvog slepera. 

 

razumem tvoj mode, ali mene to zamara da citam, skoro isto kao i njihova bulaznjenja oko progresa

Edited by Mr.Mxyzptlk
Link to comment
17 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

 

komentarisacu ovo, nezavisno. 

 

ovo implicira da je pre sns-a sve u ovoj zemlji gradjeno sa papirima i prema propisima? pravili su se protesti za svaku novogradnju ne bi li se proveili papiri? jebemu mater, i ja sam rastao maltene na gradilistu, oko nas su se zidale zgrade ko pecurke, naselja citava. i to sve u pripizdini 6-7km od centra. kakvi crni pokriveni kamioni.

 

onda su nam na poljani izgradili sluzbeni glasnik, stampariju u sred naselja, koja je bucnija i stetnija od bilo kakvog slepera. 

 

razumem tvoj mode, ali mene to zamara da citam, skoro isto kao i njihova bulaznjenja oko progresa

Ako bi hteo da mi navedes GDE sam napisao nesto sto implicira?

A i ako mislis na plakat isto GDE se na plakatu nalazi nesto sto implicira?

Napisano da su ovo SNS sleperi?

Ok "zuti lopovi" i "svi su isti"...

  • +1 2
Link to comment

razvodnjavas. 

 

meni su bahati i jedni i drugi. dal su isti, nemam blage. pre bih rekao da su slicni, sa sitnim razlikama. 

 

ovaj grad je ionako sav razjeban i urbanisticki silovan. nijedan babl tu vise ne pomaze. 

Link to comment

Cekaj..a jeste li se vi bunili zbog toga..okupljali protiv vlasti u graditelja..ili ti je ovaj upad samo zal za mlados' ? 

 

 

Link to comment

ni jedno ni drugo. vise reakcija na to sto se sve hejta. samo vajn. smeta ovo, smeta ono. 

 

ama bas nikome nece smetati ona grdosija sto raste iza erporta. kao sto nisu smetale ni west65 ni ono drugo govno pored. ne dopire buka/stroka = ok

Link to comment
46 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

ni jedno ni drugo. vise reakcija na to sto se sve hejta. samo vajn. smeta ovo, smeta ono. 

 

ama bas nikome nece smetati ona grdosija sto raste iza erporta. kao sto nisu smetale ni west65 ni ono drugo govno pored. ne dopire buka/stroka = ok

 

Ne mogu da zakljucim da li je jasno iz do sad napisanog - vredi naglasiti da nisu u pitanju kamioni nekog lokalnog gradilista koji ce nestati sa gradilistem. U pitanju je sljunkara, stalna visegodisnja postavka. Surovo je i postaje sve napetije. Ne znam kakvi su sa papirima, ali nisam optimista. Svrati za vikend u inspekciju, ako si u mogucnosti.

Edited by kozha_klima
  • +1 3
Link to comment

recite mi vi novobeograđani da ne bih potezao noge za džabe.

jesu li, sada kada OTCa više nema još uvek tamo oni ulični prodavci. ispod nadvožnjaka radio je jedan sa pristojnim cenama i asortimanom svetiljki, sijalica, adaptera..... i jedna ženica sa gumama za ekspres lonce. bilo je tu raznoraznih (telefoni, baterije,, diskovi, ribice, naočare......) trebali bi mi ovo dvoje.

Link to comment

Ne postoji OTC, prrbacen je na Miljakovac.

E sad, da li ima jos onih sto prodaju po trotoaru, verovatno da, al ne znam 100%

Link to comment

Дај зовите га Бувљак ко људи, ОТЦ звучи као неки фудбалски клуб из Мађарске :D

 

Ретко пролазим туда а и не обраћам пажњу реално па нисам баш сигуран али рекао бих да нема тамо никога више, но можда и грешим (да знам од велике сам помоћи).

  • +1 1
Link to comment

Buvljak je svoje odsvirao, negde je bio tekst o njih nekoliko koji su nastavili da prodaju na Miljakovcu i tamo im je pazar 5x niži, dakle ništa ni od toga. Čisto sumnjam da je ostao neko od ekipe koja je prodavala ispred.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Ne postoji OTC, prrbacen je na Miljakovac.

E sad, da li ima jos onih sto prodaju po trotoaru, verovatno da, al ne znam 100%

 Nema nikoga

  • Hvala 2
Link to comment
28 minutes ago, ragasto said:

Buvljak je svoje odsvirao, negde je bio tekst o njih nekoliko koji su nastavili da prodaju na Miljakovcu i tamo im je pazar 5x niži, dakle ništa ni od toga. Čisto sumnjam da je ostao neko od ekipe koja je prodavala ispred.

 

 

ma da, prosto nema ljudi. ja sam bio jednom, subota ujutro, na parkingu je bilo 5 auta, max 10.

  • +1 1
Link to comment
On 8. 3. 2024. at 13:04, Milosh76 said:

Ne postoji OTC, prrbacen je na Miljakovac.

E sad, da li ima jos onih sto prodaju po trotoaru, verovatno da, al ne znam 100%

to me i zanima. čovek sa svetiljkama i žena sa gumama.

 

lezileb odgovorio, fala.

bio sam na ovom miljakovačkom buvljaku. pazario nešto sitno. možda se i oporavi.

Edited by đorđe geprat
Link to comment

ovi spremaju neki cirkus kod večne vutretm 

eno razapeli šatore, tribine

 

čovek đule i žene s bradom još nema

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...